Alfa kurso pabaigtuvės

Gruodžio 21-osios vakarą, kai daugelis šventė prieškalėdines šventes savo kolektyve, mūsų parapijoje taip pat vyko šventė – Alfa kurso užbaigimas. Smagu, kad ir negausus dalyvių būrelis susirinko jaukiai pasėdėti prie šventinio stalo. Kurso dalyviai atėjo ne vieni, o lydimi naujų žmonių, savo šeimos narių, giminaičių, kuriems norėjo parodyti, kur keliavo kiekvieną antradienį.

Vienas iš šio susitikimo tikslų buvo apžvelgti ir aptarti visą Alfa kursą. Prisiminimus sužadinti mums padėjo filmukas apie mūsų Alfa kursą ir įsimintinąjį savaitgalį. Jo metu dalyviai nesusilaikė nepakomentavę savo artimiesiems bei vieni kitiems, ką tada išgyveno.

Pažiūrėję filmuką dalyviai dalinosi, ką patyrė per Alfa kursą. Ypatingai įsiminė Alfa savaitgalis, kuris, dalyvių manymu, yra 120 ar net 200 proc. šio kurso sėkmės. Taip pat žmones įkvėpė gyvi liudijimai ir bendra atmosfera. Ne vienas paminėjo, kad po susitikimų išeidavo pakylėtas.

Džiugu, kad į šventę atėjo ir mūsų parapijos kunigai: Rolandas Kazlauskas bei klebonas Mindaugas Šlaustas.

Dauguma dalyvių džiaugėsi, kad nors Alfa kursas ir pasibaigė, bet jie ir toliau laukiami besitęsiančiuose parapijos antradienių susitikimuose.

Alfa kursas baigėsi, tačiau jau sausio 7-ąją prasidėjo suaugusiųjų įkrikščioninimo programa, kurios metu žmonės ruošiasi Krikšto, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramentams, gilinasi į tikėjimo tiesas ir mezga draugystę su Dievu ir vieni kitais.

Prisiminkime juos savo maldoje!