II advento sekmadienis

SKELBIMAI
2019 m. gruodžio mėn. 8 d.

 1. Švenčiame II-ąjį advento sekmadienį. Jau vyksta šeimų lankymas ir namų palaiminimas, vadinamas kalėdojimu. Nelikime abejingi šiai gražiai tradicijai ir pakvieskime kunigą palaiminti namų. Taip pat padrąsinkime palaiminimui duris atverti ir savo kaimynus, bendradarbius ir draugus.

 2. Parapijos raštinėje jau galite įsigyti pašventintų kalėdaičių. Raštinėje taip pat priimame auką, vadinamą „Kalėdą“. Dėkojame už jūsų paramą aukomis, tarnystėmis ir maldomis.

 3. Prie šv. Antano statulos stovi „Pasninko dėžė“. Parapijos „Caritas“ per adventą kviečia atnešti ilgai negendančių maisto produktų. Surinktas maistas prieš šventes bus perduotas sunkiau gyvenantiems parapijos žmonėms. Jei žinote, kam tokios paramos reikia, praneškite „Caritas“ savanoriams kiekvieną sekmadienį prieš arba po 12 val. šv. Mišių. Bažnyčios gale arba knygynėlyje įsigydami „Caritas“ žvakutę, taip pat paremsite parapijos vargstančius.

 4. Gruodžio 14 d., šeštadienį, Klaipėdoje organizuojamas „Palaiminimų šeštadienis“. Renginys 13 val. prasideda Pilies konferencijų salėje (Pilies g. 4). Jame dalyvauja Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas ir Rygos arkivyskupas Zbignevas Stankevičius. Platesnė renginio programa – bažnyčios gale esančiame adventiniame stende.

 5. Gruodžio 19 d., ketvirtadienį, į mūsų bažnyčią atvyksta šv. Antano Paduviečio didžioji relikvija. Iškilmingas relikvijos sutikimas 12 val. Į sutikimą kviečiame ir vaikus – jiems bus skirtas specialus palaiminimas. 15 val. katechezė apie šv. Antano gyvenimą ir jaunimo laiminimo apeigos. Visa viešnagės programa bažnyčios gale esančiame adventiniame stende.

 6. Nuo gruodžio 10 d., antradienio, devynis vakarus iš eilės po šv. Mišių kalbėsime šv. Antano devyndienį, ruošdamiesi šventojo relikvijų atvykimui į mūsų bažnyčią.

 7. Kitą sekmadienį po šv. Mišių bažnyčios gale ir prie šoninių durų jūsų laukia Marijos Legiono nariai. Jeigu mėgstate, arba norėtumėte išmokti kalbėti rožinį, norėtumėte vykti į piligrimines keliones, kviečiame prieiti prie jų ir pasidomėti apie šios aktyvios organizacijos veiklą.

 8. Gruodžio 21-22 d. vyks parapijos advento rekolekcijos. Jas ves tėvas jėzuitas Stasys Kazėnas iš Šiaulių. Visa rekolekcijų programa – skelbimų lentoje.
 1. Gruodžio 9 d., pirmadienį, švęsime Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę.

 2. Šio sekmadienio rinkliava skiriama Lietuvos „Caritas“ organizacijai paremti.
 1. Dėmesio! Skelbiamas Prakartėlės konkursas. Galima ją nulipdyti, sukonstruoti, arba tiesiog paimti iš bažnyčios paruoštus trafaretus ir juos nuspalvinti, ar išradingai dekoruoti. Jau atliktus darbus reikia sunešti iki gruodžio 31 d. Gražiausieji darbai bus apdovanoti sausio 12 d. po 10 val. šv. Mišių! Neužmirškite užrašyti savo vardo, pavardės ir telefono numerio.