II eilinis sekmadienis

SKELBIMAI
 2021 m. sausio mėn. 17 d.

 

  1. Mūsų parapija įsijungė į visoje Lietuvoje vykstančią maldos akciją „Už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą“. Šia intencija iki vasario 16 d. meldžiamės Gailestingumo vainikėlį, kurį Facebook paskyroje Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija kasdien transliuojame 17.30 val., o sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių.
  1. Sausio 18 d., pirmadienį, prasideda maldų už krikščionių vienybę aštuondienis. Prašykime, kad Viešpats suteiktų mums malonę broliškai sugyventi su kitų religijų broliais ir seserimis, meldžiantis vieniems už kitus.
  1. Sausio 24, sekmadienį, švęsime Dievo Žodžio sekmadienį. Popiežius Pranciškus ragina mus vis uoliau skaityti Šventąjį Raštą, giliau jį apmąstyti ir drąsiau skelbti.
  1. Ar jau skaitėte naują “Artumos” žurnalo numerį? Jame kas mėnesį įdedama dalis teksto iš Jono Pauliaus II Kūno teologijos. Tai galimybė pažinti, koks yra krikščioniškas požiūris į lytiškumą ir kūniškumą. Taip pat rasite daugybę įvairių straipsnių, na ir kaip visada, skiltis šypsenoms be raukšlių. Jeigu atvyksite asmeninei maldai į bažnyčią, žurnalą rasite bažnyčios gale.