III advento sekmadienis

SKELBIMAI
2019 m. gruodžio mėn. 15 d.

 1. Švenčiame III-ąjį, „Džiaugsmingąjį“, advento sekmadienį. Vyksta šeimų lankymas ir namų palaiminimas, vadinamas kalėdojimu. Nelikime abejingi šiai gražiai tradicijai ir pakvieskime kunigą palaiminti namų. Taip pat padrąsinkime palaiminimui duris atverti ir savo kaimynus, bendradarbius ir draugus.
 2. Parapijos raštinėje galite įsigyti pašventintų kalėdaičių. Raštinėje taip pat priimame auką, vadinamą „Kalėdą“. Dėkojame už jūsų paramą.

 3. Ačiū už jūsų dosnumą, aukojant ilgai negendančius maisto produktus į prie šv. Antano statulos stovinčią „Pasninko dėžę“. Surinktas maistas prieš šventes bus perduotas sunkiau gyvenantiems parapijos žmonėms. Jei žinote, kam tokios paramos reikia, praneškite „Caritas“ savanoriams kiekvieną sekmadienį prieš arba po 12 val. šv. Mišių. Bažnyčios gale arba knygynėlyje įsigydami „Caritas“ žvakutę, taip pat paremsite parapijos vargstančius.

 4. Gruodžio 19 d., ketvirtadienį, į mūsų bažnyčią atvyksta šv. Antano Paduviečio didžioji relikvija. Iškilmingas relikvijos sutikimas 12 val. Į sutikimą kviečiame ir vaikus – jiems bus skirtas specialus palaiminimas. 15 val. katechezė apie šv. Antano gyvenimą ir jaunimo laiminimo apeigos. Visa viešnagės programa taip pat bažnyčios gale esančiame adventiniame stende.

 5. Bažnyčios gale ant specialių lapelių galite užrašyti intencijas Mišioms į šv. Antaną. Lapelius kartu su jūsų auka galima įmesti į tam skirtas dėžutes prie šv. Antano statulos arba bažnyčios gale. Knygynėlyje jau galite įsigyti knygą „Šventojo Antano gyvenimas“, o relikvijų viešnagės metu galėsite įsigyti ir žvakelių, priminsiančių šv. Antano relikvijų vizitą pas mus.

 6. Rytoj, pirmadienį, po vakaro šv. Mišių, 18.30 val. 2 aukšte virš raštinės žiūrėsime filmą „Antanas – Dievo karys“.

 7. Dar kitą savaitę kasdien, išskyrus sekmadienius, nuo 15 iki 17.30 val. mūsų bažnyčioje vyksta adventinė Švč. Sakramento adoracija. Dėkojame jau besimeldžiantiems ir kviečiame visus jums patogiu metu prisijungti maldos valandėlei.

 8. Gruodžio 21-22 d. vyks parapijos advento rekolekcijos. Jas ves tėvas jėzuitas Stasys Kazėnas iš Šiaulių. Visa rekolekcijų programa – skelbimų lentoje.

 9. Dėmesio! Skelbiamas Prakartėlės konkursas. Galima ją nulipdyti, sukonstruoti, arba tiesiog paimti iš bažnyčios paruoštus trafaretus ir juos nuspalvinti, ar išradingai dekoruoti. Jau atliktus darbus reikia sunešti iki gruodžio 31 d. Gražiausieji darbai bus apdovanoti sausio 12 d. po 10 val. šv. Mišių! Neužmirškite užrašyti savo vardo, pavardės ir telefono numerio.
 1. Apie Adventą, Kalėdas ir visus parapijoje vyksiančius renginius rasite naujame, jau spalvotame parapijos laikraštuke „Dievo link“. Laikraštuką galite įsigyti bažnyčios gale.

 2. Šiandien po šv. Mišių bažnyčios gale ir prie šoninių durų jūsų laukia Marijos Legiono nariai. Jeigu mėgstate, arba norėtumėte išmokti kalbėti rožinį, norėtumėte vykti į piligrimines keliones, kviečiame prieiti prie jų ir pasidomėti apie šios aktyvios organizacijos veiklą.

 3. Po sumos šv. Mišių savo gamintus suvenyrus pristatys parapijos globos namų kolektyvas ir gyventojai. Įsigydami jų darbelius galime paremti parapijos globos namus.