LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Liepsnelė iš Betliejaus

 
2014-12-24
Betliejaus taikos ugnis jau pasklido Klaipėdoje

Šių metų gruodžio 18 dieną Betliejaus taikos ugnis (BTU) atvyko ir į Klaipėdą. Ją pasitiko skautų organizacijos, ateitininkai, Klaipėdos miesto evangelikų liuteronų bažnyčios atstovai. Po pasitikimo Ugnelė toliau sklido po visą miestą, nešdama taiką ir gerumą.

Su ką tik atkeliavusia BTU pasidalinome su stačiatikių bažnyčios Lietuvoje Klaipėdos dekanato dekanu tėvu Vladimiru Artamonovu.

Iškart po to ugnelė iškeliavo į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biurą. BTU nunešta ir į Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardą. Skautai pareigūnams atnešė žinių ir palaikymą kartu su taikos ugnimi.

BTU taip pat aplankė ir ligonines. Į Klaipėdos miesto universitetinę ligoninę tradiciškai ši ugnis buvo atnešta Šv. Mišių aukos metu. Guodžio 19 d. ankstų rytą BTU aplankė ir Respublikinę Klaipėdos ligoninę, šia ugnimi pasidalinome su ligoninėje dirbančiais gydytojais ir medicinos slaugėmis.

Tos pačios dienos popietę taikos ugnimi dalinomės su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku ir jaunimo reikalų koordinatore Airida Čėsniene. Ją atnešė gausus būrys organizacijų, dalinančių BTU, atstovų.

Gruodžio 21 d. BTU pasklido Klaipėdos: šv. Kazimiero, šv. Brunono Kverfurtiečio, Kristaus Karaliaus, Marijos Taikos Karalienės, šv. Juozapo Darbininko, Evangelikų liuteronų, Plikių šv. Šeimos - Jėzaus, Marijos ir Juozapo Jokūbavo Švč. Mergelės Marijos bažnyčiose, Gindulių koplyčioje. Visi parapijiečiai turėjo glaimybę pasiimti ugnies ir parsinešę namo pasidalinti ja su šeimos nariais, kaimynais ir draugais. Tą pačią dieną ugnis keliavo ir į šv. Pranciškaus onkologijos centrą bei Carito senelių globos namus, kuriuose Marijos Taikos Karalienės parapijos katechetės Daiva ir Aurelija su katechizuojamais vaikais ir jų tėveliais dalino ugnelę seneliams bei personalui.

Gruodžio 22 d. BTU aplankė Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, Klaipėdos priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, Klaipėdos teritorinę muitinę, Lietuvos karinių jūros pajėgų flotilę.

„Artėjant Kalėdom, pagalvojame, ką mes galime padovanoti Jėzui. Šiame laukimo laikotarpyje nepamirškime, kad svarbiausia ne gauti, o duoti: geri darbai, meilė, gerumas, nuoširdumas su kitais, kaip tai darė Jėzus. Ši ugnelė, atkeliavusi net iš Betliejaus, mums suteikia galimybę dalintis viltimi, taika ir meile su kitais žmonėmis. Tad kasdien tai darykime.“ Marta Karaliūtė Klaipėdos m. evangelikų liuteronų bažnyčios atstovė.

Sandra B.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas