LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Baigėsi dar vienas ALFA kursas

 
2015-01-14
8-OJO „ALFA” KURSO UŽDARYMO VAKARAS

Šių metų sausio aštuntos dienos vakare baigėsi 2014 m. spalio 21 dieną prasidėjęs „Alfa“ kursas. Praėjo 11-ka jaukių susitikimų antradienio vakarais bei ypatingas Šventosios Dvasios savaitgalis, kartu ieškant ir atrandant atsakymus į klausimus. Ar yra Dievas? Ar tai kuo aš tikiu – tiesa? Kokia gyvenimo prasmė?

„Alfa“ kurso uždarymas įvyko šių metų sausio 8 dieną, po vakaro Šv. Mišių, I-oje katechetikos klasėje. Susėdę, kaip viena didelė šeima, prie gausaus vaišių stalo pasidalinome gyvenimo svarbiausios kelionės liudijimais tikresnio, gilesnio, sąmoningesnio tikėjimo link. Kad neišklystume iš kelio, dvasinis alkis mums visiems duotas, o kelionė bendrystėje malšina alkį. Juk tikėjimas - tai santykis. Santykis su Dievu, žmonėmis, kūrinija. Ir tik turėdami santykį, turėsime tikėjimą.

Spalio 21 d. į „Alfa“ kursą susirinkę svetimi žmonės, uždarymo vakarą atsisveikino būdami artimi. Atvirumas ir nuoširdumas sugriovė sienas ir sujungė mus nematomais saitais, nes Dievo žmonių sielose esanti Meilė mus visus labiau jungia, nei skiria.

„Alfa“ kursas pasibaigė, bet mūsų pradėta bendra kelionė tęsis kitur, kitaip, su kitais. Ar sielose pasėtas ir kurso sustiprintas tikėjimas dygs ir skleisis gražiausiais žiedais, dabar priklauso tik nuo mūsų, tad nepamirškime, kad mes ir esame bažnyčia, gyvieji jos akmenys.

Kadangi tik būdami kartu, o ne po vieną, ir gauname ir dalinamės Dievo Meile, visi 8-ojo „Alfa“ kurso dalyviai dėkoja kunigui Algirdui, Rasai, Sandrai, Virginijai, Simui, Alinai, Egidijui, Nijolei, Emilijai ir Stasiui už nuoširdų buvimą kartu.

Simona

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas