LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Choralistai Biržuose

 
2016-10-13
Šeštadienį mūsų parapijos grigališkojo choralos giesmininkai - Schola Cantorum de Regina Pacis išsiruošė į tolimą kelionę, į Biržus, kaip ne kaip beveik visi trys šimtai kilometrų. Atvykę jau šeštadienio vakarą giedojo šv. Mišiose. Jau pirmą vakarą šv. Mišių metu mūsų giesmininkai įvertino puikią Biržų Jono Krikštytojo bažnyčios akustiką. Balsai puikiai skambėjo, lengvai skleidėsi po šios gražios bažnyčios skliautais.

Labai džiugu, kad Biržų bažnyčioje buriasi grigališkojo choralo mylėtojos, kurios dar ne drąsiai, bet su didele meile ir užsidegimu mokosi šio giedojimo. Smagu, kad pats parapijos klebonas Algis Neverauskas jas skatina ir visokeriopai palaiko. Jos taip pat kartu įsijungė į giedojimą liturgijoje.

Į šį gražų Aukštaitijos kraštą mūsų parapijos Schola vyko Biržų Jono Krikštytojo parapijos vikaro - žemaičio Ernesto Želvio kvietimu. Nes sekmadienį buvo šios bažnyčios Arkangelo Mykolo atlaidai, į kuriuos ir buvo pakviesti. Šv. Mišias aukojo JE kardinolas A. J. Bačkis. Po jų Biržų pilies arsenale vyko susitikimas - pabendravimas su kardinolu, čia taip pat pagiedojo keletą liaudiškų kantičkų.

Na o po pietų mūsų laukė kelios svetingos pabiržietės, jos aprodė gausybę gamtos paminklų - Kirkilų karstininius ežerėlius, smegduobes, aplankė A. Jaronytės sodybą, Pabiržės bažnyčią.

Iš šio gražaus ir svetingo krašto išvažiavo jau brėkštant.

Nuoširdus ačiū kunigui Ernestui Želviui, klebonui Algiui Neverauskui, biržietėms choralistėms, pabiržietėms moteriškėms už dovanotą gražų buvimą kartu.

Vidmantas B.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas