LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Maldos už šeimas ir pyragai

 
2016-12-04
Caritas – gailestingoji meilė - viena iš Bažnyčios esminių sričių greta sakramentų teikimo bei Dievo žodžio skelbimo. Taip rašoma popiežiaus Benedikto XVI enciklikoje „Deus Caritas est“ apie krikščionišką meilę. Taip šiandien paliudijo mūsų parapijos maldininkai gausiai paaukoję pagalbos reikalingoms šeimoms.

Savaitę skelbėme apie gerumo akciją - pyragų festivalį, kurio pagrindinis tikslas surinkti aukas skurstančioms šeimoms. Buvo kviečiama, galinčius iškepti kokį gardumyną, tokiu būdu prisidėti prie akcijos, o visus kitus  - po 9, 10 ir 12 val. šv. Mišių pasmaguriauti ar parnešti lauktuvių namiškiams paaukojant už parapijiečių kepinukus.

Gardėsių vis daugėjo ant vaišių stalo, kvapai svaigino dalintojus, skautai ir vėl parodė savo pasiaukojimą atiduodant visą rytą pakuojant sausainius ir dalyvaujant dalinime. Žmonių gausa pyragų mugėje ir gausėjančios aukos skelbė gailestingąją meilę. Nemažai buvo ir tiesiog aukojančių, bet neimančių jokio saldėsio.

Tokioje džiugioje adventinėje nuotaikoje surinkta 565 eurai. Ir ne tiesa, kad sotus alkano neužjaučia. Artimiausiu metu šios aukos bus panaudotos pagerinant buitį šeimų, kurios pačios dėl įvairių priežasčių nepajėgia.
Ačiū jums už pasidalinta gailestingąja meile!

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas