LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Naujienos Marijos Legione

 
2017-01-25
MARIJOS LEGIONAS PASIPILDĖ NAUJA NARE

Marijos legiono pagrindinis tikslas – siekti tobulo pamaldumo švč. Mergelei Marijai. Kiekvienas, priklausantis legionui ar norintis būti jo nariu, turi ne tik nuolat dvasiškai tobulėti pats, bet ir rūpintis šalia esančių pamaldumu.
Prie mūsų – Marijos Taikos Karalienės bažnyčios veikiančiame Marijos Legione gausu ne tik savos parapijos maldininkų, bet ir iš kitų parapijų, nuolat dalyvaujančių mūsų kasdienėse maldose, kelionėse, šventėse. Juos vilioja ne tik nuoširdus bendravimas, bet ir įdomi visapusė legiono veikla, dirbant įvairius evangelizacijos darbus, siekiant dvasiškai tobulėti.

Ypač naudingos piligriminės kelionės, organizuojamos Dalės Kemundrienės. Jau aplankytos nuošaliausios Lietuvos bažnytėlės, atokiausios istorinės kunigų, kovotojų už Lietuvos laisvę kapavietės, vienuolynai, muziejai, paminklai, stebuklais garsėjančios vietovės. Keliaujant su malda ir su Viešpaties palaima prabėga vasaros, bet ir žiemomis nesibaigia dvasinis tobulėjimas dalyvaujant rekolekcijose, paskaitose, įvairiose šventėse, susitikimuose su garbiais dvasininkais, pamokslininkais, lektoriais. Tokiu visapusišku legionierių tobulėjimu nuolat rūpinasi pirmininkė Regina Šalnienė, primindama, ragindama visur dalyvauti, pasidalinti įspūdžiais, naujovėmis.

Tačiau kiekvienas susirinkimas, dalyvaujant dvasios vadui kun. dr. Andriui Vaitkevičiui, yra tarsi šventė, kurioje ne tik kartu meldžiamės, bet esame apdovanotos įdomiais pasakojimais, Šventojo Rašto, evangelijų aiškinimais, turiningais atsakymais į bet kokius mūsų klausimus, nuoširdžiu palaiminimu ir poros valandų dvasine bendryste.

Todėl kiekvienas legiono susirinkimas praeina tarsi pakylėto pamaldumo šventė. Ypač įspūdingas buvo šis pirmadieninis susirinkimas, kai legiono gretas papildė nauja narė Genovaitė. Jausmingai skaitoma priesaika, sveikinimai, linkėjimai, giesmės jaudino ir naujokes legionieres, ir senbuves.

Džiaugsmingas jaudulys nedingo ir skambant „Ilgiausių metų“ legiono sesei Staselei, švenčiančiai 90–ąjį Gimtadienį. Už 15 metų nepailstantį dalyvavimą įvairiapusėje legiono veikloje įteiktas Kurijos Padėkos Raštas, gerb. kunigų Andriaus Vaitkevičiaus ir Viktoro Dirvonskio sveikinimai, sesių linkėjimai ir dovanėlės, kurios buvo lydimos susijaudinusios, bet nuolat išliekančios šmaikštuole, Staselės humoru.

Jau gerą dešimtmetį su mūsų mylima Stasele drauge savo gimtadienį švenčia ir 70-metį perkopusi legiono poetė Janina. Apdovanota Padėkos Raštu, apipilta sveikinimais, gėlėmis ir linkėjimais Janina skaitė jausmingus eilėraščius, skirtus Lietuvai ir Kunigams.

Rimtas susikaupimas maldose, dvasingas nusiteikimas evangelizacijos darbuose, nesibaigiantis noras siekti tobulo pamaldumo Švč. Mergelei Marijai vienija ir dvasiškai stiprina mus dalyvaujant Marijos legiono veikloje.

Rita Žilinskienė

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas