LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

ALFA kurso užbaigtuvės

 
2017-02-03
Alfa kurso užbaigtuvės

Sausio 31-osios vakarą Alfa kurso dalyviai susirinko į šventę - užbaigėme beveik 3 mėnesius trukusią kelionę.

Šventę pradėjome Šv. Mišiomis, kurių metu kartu meldėmės už Alfa kurse dalyvavusius žmones. Šis vakaras skyrėsi nuo mūsų pirmojo susitikimo: į įprastą susitikimo vietą atėjome jau nebe po vieną, o būrelyje su gerais pažįstamais, kartu lankiusiais Alfa kursą. Susirinkę nesisėdome kiekvienas atskirai, o čiauškėjome tarpusavyje ruošdami stalą.

Susėdus prie šventinio stalo parapijos klebonas kun. Vilius ir Alfa kurso koordinatorė Rasa dėkojo visiems lankiusiems Alfa kursą, pasidžiaugė, kad Alfa kursas yra ta terpė, kur galima laisvai kalbėti apie tikėjimą bei kvietė ir toliau būti aktyviais parapijiečiais, įsijungti į parapijos veiklą. Vėliau, žiūrėdami filmuką, prisiminėme visą kartu praleistą laiką, visus kalbėtojus ir temas, Alfa kurso savaitgalį.

Vakarą tęsė dalyvių pasidalijimai apie tai, kaip jiems sekėsi kartu keliauti. Dauguma keliautojų pažymėjo, kad šio kurso metu daug sužinojo, rado atsakymus į kai kuriuos tikėjimo klausimus, pagilino savo tikėjimą, šis kursas paskatino norą praktikuoti tikėjimą kasdienybėje. Taip pat dalyviai džiaugėsi atradę draugiškų žmonių bendruomenę.

Labai dėkojame visiems kartu keliavusiems šioje kelionėje: šlovintojams už gražias giesmes, visiems kalbėtojams, bei dalyviams už diskusijas,  nuoširdumą, ir šypsenas.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas