LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

V eilinis sekmadienis

 
2017-02-05

SKELBIMAI
2017 m. vasario 05 d.

1. Šiandien minime šv. Agotą, mergelę, kankinę. Šią dieną šventinama duona ir vanduo, kaip apsauga nuo gaisro.
UAB Klaipėdos duona rengia Gerumo akciją. Firminėjė parduotuvėjė, kuri yra prekybos centre “Saturnas”, šiandien nuo 11.00 val. bus dalijama palaiminta duona.

2. Vasario 11 d. (šeštadienį) pasaulinė ligonių diena. Visus kviečiame pasimelsti už sergančius, juos aplankyti ir pagal išgales paremti. Mūsų bažnyčioje ryto ir vakaro šv. Mišių metu ligų kamuojamiems ir garbingo amžiaus žmonėms, esantiems be sunkios nuodėmės arba atlikusiems išpažintį, bus teikiamas ligonių patepimo sakramentas. Šv. Mišioms už ligonius galite paaukoti savo auką įmesdami į aukų dėžutė.

3. Po praėjusių metų sėkmės šv. Valentino šventė „Meilė niekada nesibaigia“ grįžta į Klaipėdą! Nuostabi Meilės šventė įvyks 2017 m. vasario 12 d., Klaipėdos koncertų salėje (Šiaulių g. 36). Renginio pradžia 17 val. Įėjimas – nemokamas!

4. Šiandien po 10 val. šv. Mišių visi norintys keliaus į šeimos centrą (Tilžės g. 26), kur kalbėsimės apie iškylančius kasdienio gyvenimo šeimoje iššūkius, bei išgersime arbatos.
Šeimas, kurios norėtų per šias pirmąjį mėnesio sekmadienį vykstančias šv. Mišias už šeimas nešti atnašas, skaityti skaitinius ar visuotinę maldą – kviečiame kreiptis į bet kurį kunigą.

5. Šeimos istorija būna paženklinta visokiausių krizių, kurios yra jos dramatiško grožio dalis, – rašo popiežius Pranciškus savo apaštališkąjame paraginime – Amoris  laetitia – (Meilės džiaugsmas)... tačiau jis kviečia į šeimos gyvenimą žiūrėti ne pro rožinius akinius ar vien kaip į nupieštą pagal teisingą mokymą, idealų šeimyninį vaizdelį, bet labai realistiškai žvelgti tikrovei į akis: kokių iššūkių patiria šių laikų šeima? Kur, kada ir pas ką eina (jeigu eina?!) ieškoti pagalbos, kai griaunančios krizės išmuša pagrindą iš po kojų, kai ligos užklumpa ir ištinka neištikimybė?... Visa tai naujame „Artumos“ Žurnale. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų parduotuvėlėje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas