LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

III gavėnios sekmadienis

 
2017-03-19

SKELBIMAI
2017 m. kovo 19 d.

1. Šį sekmadienį Maltos ordino pagalbos tarnyba platins žvakes. Įsigiję žvakę padėsite maltiečių globojamiems neįgaliesiems nuvykti į Lurdą.

2. Šiandien bažnyčios gale galite pabendrauti su pranciškonų kapucinų talkininkais. Jie pristatys savo leidinius.

3. Bažnyčios gale rasite mūsų parapijos laikraštuko „Dievo link“ naują numerį. Šiame Gavėnios ir Velykų laikotarpiui skirtame numeryje rasite informaciją apie visus parapijos Gavėnios renginius.

4. Kovo 20 d. (pirmadienį) švęsime Šv. Juozapo Marijos sužadėtinio, o kovo 25 d. (šeštadienį) Viešpaties apreiškimo iškilmes.

5. Kovo 23 d. ketvirtadienį mūsų bažnyčioje organizuojama Švč. Sakramento adoracija vaikams ir jaunimui.  Kuri prasidės 17 val. Maloniai kviečiame ateiti į susitikimą su Jėzumi.

6. Kitą sekmadienį kovo 26 d. po visų šv. Mišių Marijos radijo savanoriai rinks aukas Marijos radijui. Šis radijas neturi kito savo veiklos finansavimo šaltinio kaip tik geranoriškas klausytojų aukas.

7. Gavėnios metu mūsų bažnyčioje yra eksponuojama Turino drobulės kopija. Kaip manoma, tai yra Jėzaus įkapių audeklas. Kovo 17, 24, 31 ir balandžio 7 d. po vakaro šv. Mišių kviečiame atvykti į aiškinamuosius susitikimus. Norinčius su savo darboviete, ar mokyklos klasėmis, grupėmis turėti atskirą aiškinamąjį susitikimą, kreipkitės į parapijos raštinę.

8. Popiežius Pranciškus ragina neužmiršti ligonių, negalinčių dalyvauti sekmadienio šv. Mišiose. Jie neturi jaustis atskirti nuo bendruomenės. Jiems taip pat reikia Dievo, jo draugystės, palaiminimo, Jo Žodžio. Jei savo namuose turite ligonių arba pagyvenusio amžiaus žmonių, kurie negali ateiti į bažnyčią, kviečiame užeiti į parapijos raštinę ir susitarti su kunigu dėl ligonio aplankymo namuose. Tegul susitikimas su Viešpačiu tampa kiekvieno mėnesio dovana ligoniui.

9. Šiemet švenčiamas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Fatimoje 100 metų jubiliejus. Ta proga Lietuvos vyskupai spalio 19-22 dienomis kviečia lietuvius bendrai vykti į Fatimą (Portugalijoje) kur bus organizuojamos Lietuvos dienos. Registracija vyksta iki kovo 25 d. Taip pat gegužės mėnesį į Fatima yra organizuojama piligriminė kelionė. Platesnę informaciją rasite bažnyčios skelbimų lentoje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas