LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Jaunimo diena bendrystės džiaugsme!

 
2017-07-10
Jaunimo diena bendrystės džiaugsme!

Didžiųjų Žemaičių Kalvarijos atlaidų metu, liepos 8-oji buvo Jaunimo diena. Į šią Šventovę rinkosi jaunimas iš visos Lietuvos. Iš Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčios žavus jaunimėlis taip pat jungėsi į šią piligrimystę.

Buvo be galo gera būti šlovinime su grupe ,,Dėl Tavęs“! Užliejo tokia jėga ir ramybė, kad nesinorėjo baigti giedoti - buvome sujungti bendrystės džiaugsme!

Žaismingai ir nenuobodžiai katechezę (,,Didžių dalykų padarė man Viešpats“) vedė brolis dominikonas Jokūbas-Marija Goštautas. Su linksmomis istorijomis ir Švento Rašto skaitymais, brolis dalijosi apie patirtą Dievo meilę, Jo artumą ir stebuklus.

Mūsų ganytojai vyskupai A. Poniškaitis ir K. Kėvalas atsakinėjo į jaunimo užduotus klausimus laidoje ,,Klausk – DRĄSIAI“. Vyskupas K. Kėvalas papasakojo apie vaikystės ir jaunystės įsimintiniausius įvykius, susijusius su Dievu ir malda.

Po pasidalinimų rinkomės į susitaikinimo pamaldas (asmeninis apmąstymo ir maldos laikas) ir šventąsias Mišias.

Po šv. Mišių, pasistiprinome Telšių Vyskupijos jaunimo centro vaišėmis (ačiū Sedos  bendruomenei už šiltą maistą) ir bendrystėje su draugais, Jėzaus laisvėje gyvenančiais žmogučiais, ėjome Kryžiaus kelią, tarsi Jėzus į Golgotos kalną!..

Kryžiaus Kelias... Nors oras buvo lietingas ir sulės nesimatė, su skėčiais ir lietpalčiais, žvakių šviesoje, giedodami Kalvarijos kalnų giesmes, apmąstėme Jėzaus kančią, melsdami atleidimo ir atsivertimo...

Gausiai liejosi Dievo malonė, tarsi gaivus lietus!
Ir aš ten buvau, Dievo malonės lietumi perkeista grįžau...

Bernadeta Gliožytė :)

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas