LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Sumos choras Ž. Kalvarijoje

 
2017-07-11
Klaipėdos dekanato tikintieji šiuometiniuose Žemaičių Kalvarijos atlaiduose gausiausiai dalyvavo liepos 9-ąją, Didžiosios Kalvarijos – Šeimų dieną. Į piligrimų būrį įsijungė ir mūsų parapijos Sumos choras, giedojęs iškilmingose Šv. Mišiose, kurioms vadovavo J.E. Apaštališkasis Nuncijus Arkivyskupas Pedro Lopez Quintana, kartu meldėsi J. E. Telšių vyskupas Jonas Boruta, Telšių vyskupas Koadjutorius Kęstutis Kėvalas, Klaipėdos dekanato bažnyčių kunigai. Chorui akompanavo ir į Kyžiaus Kelio apmąstymą lydėjo Vidmanto Budreckio vadovaujamas pučiamųjų kvintetas.  Mišiose skambėjo visoje Lietuvoje gerai žinomos Gedimino Purlio Mišios Šv. Antanui, todėl giedojo ne vien choras – giedojo visa bažnyčia! Bendruomeninis liturginis giedojimas ypatingai suvienija ir sutelkia maldai, o ši bendrystės dvasia yra didelė dovana kiekvienam šv. Mišių dalyviui. Pilnutėlėje Ž. Kalvarijos bazilikoje ir aplink ją susibūrę piligrimai tikrai meldėsi ir giedojo kaip vienos Dievo šeimos nariai.

Po šv. Mišių ir Kryžiaus Kelio, priėmę J. E. Nuncijaus ir Ganytojų palaiminimą, piligrimai nenoriai skirstėsi ir traukė namų link – patyrę beribį Dievo gailestingumą ir kupini Šv. Dvasios dovanų: tikėjimo, vilties ir meilės. 

Šv. Mišių, kurias tiesiogiai transliavo LRT, vaizdo įrašą galima rasti internete:
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013671864/sv_misios

Mielus parapijiečius kviečiame prisijungti prie Sumos choro giesmininkų: giedame kiekvieną sekmadienį 12 val. Sumos šv. Mišiose.

Laura Gedgaudaitė

Galerija

Sumos choras Ž. Kalvarijoje
Sumos choras Ž. Kalvarijoje
Sumos choras Ž. Kalvarijoje
Sumos choras Ž. Kalvarijoje
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas