LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Išrenkamos žuvys

 
2017-07-30
„Su dangaus karalyste yra kaip su dirvoje paslėptu lobiu” (Mt 13, 44)

Liepos mėnesio paskutinio sekmadienio Evangelijoje Jėzus dangaus karalystę lygina su dirvoje paslėptu lobiu ir brangiu perlu. Šiais palyginimais Jėzus primena amžino gyvenimo viltį, kuri taip dažnai mums yra lyg paslėptas lobis, lyg brangiausias perlas. Šio pasaulio ir šio gyvenimo džiaugsmai niekada neturi užgožti svarbiausio – Jėzaus, kuris yra kiekvienam iš mūsų vienintelis „...kelias, tiesa ir gyvenimas“ ( Jn 14, 6). Šv. Petras Auksažodis (380-450 po Kr.) yra pasakęs: „Kas linksminasi su šėtonu, nekaraliaus su Kristumi.“ Ar ne susišaukia šis pastebėjimas su paties Jėzaus išsakyta mintimi: „...kas nerenka su manimi, tas barsto.“ (Lk 11, 23)

Palyginime apie tinklą, kai jis pilnas įvairiausių žuvų, Jėzus primena apie ateisiantį laiką, kai kiekvienas iš mūsų būsime ir pasverti, ir išrinkti į tinkamą vietą atėjus laikų pilnatvei. Taip primenama kiekvienam iš mūsų verčiau būti šio pasaulio vandenyse gerąja žuvimi, kad vėliau išvengtume laukiančio verksmo ir dantų griežimo dėl vesto aplaidaus ir bevaisio gyvenimo būdo.

Taigi kiekvieno žmogaus gyvenimas reikalauja užsibrėžtų tikslų. Kas jų neturi, gyvena tuščią ir beprasmišką gyvenimą. Krikščionio ir kataliko gyvenimo tikslas yra - Jėzaus mokymas ir gyvenimas pagal Evangeliją. Kas vis tik gyvena veltui lengvą ir nerūpestingą gyvenimą, dar turi laiko pakeisti savo gyvenimą, jį įprasminant tikėjimu, malda ir darbu, nes tinklas laikų pabaigoje su gera ir bloga žuvimi bus traukiamas į paviršių tada, kai jis bus pilnas. Tai gera Jėzaus žinia kiekvienam iš mūsų pradėti savo gyvenimą iš naujo - jau šiandien ir dabar gyventi amžino gyvenimo viltimi.

Kun. Egidijus Arnašius

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas