LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Legionierių išvyka į Kaišiadoris

 
2017-07-31
Taikos Karalienės Marijos Legiono kelionė pas palaimintąjį Teofilių

Liepos 25 d., šv. Jokūbo dieną, Marijos Legionierės kartu su dvasios vadu kun. dr. Andrium Vaitkevičium vyko į Kaišiadorių katedrą. Marijos legionieres vienijo bendras troškimas suklupti prie Palaimintojo Teofiliaus relikvijų, paprašyti užtarimo savo žemiškiems reikalams. Kaišiadorių katedra turtinga šventųjų relikvijomis: gailestingumo koplyčioje saugomos šv. Jono Pauliaus II, šv. Faustinos ir M. Sapočkos relikvijoriai. Palaimintajam Teofiliui skirtoje koplyčioje altoriaus garbėje saugomas Sarkofagas su Palaimintojo Teofiliaus pirmojo laipsnio relikvijomis.

Dr. kun. Andrius aukojo šv. Mišių auką už Marijos Legioną ir legionierių šeimos narius.

Gailestingumo koplyčioje meldėmės šv. Jono Pauliaus II litanijos žodžiais.

Katedros klebonas dekanas mons. Rimvydas Jurkevičius visiems legionieriams išdalino Palaimintojo Teofilio paveikslėlius, kuriuos turėjome galimybę priglausti prie altoriaus garbėje saugomo sarkofago.

Klebonas dekanas mons. Rimvydas visoms legionierėms išdalino piligriminius pasus, ir priminė, kad nuo to laiko, kai buvo paskelbta apie arkivyskupo Teofiliaus beatifikaciją ir iki šios dienos katedroje jau apsilankė apie 10 000 piligrimų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio.

Klebonijos svetainėje vyko agapė, buvome pavaišinti karšta kava ir arbata, sesutė vienuolė ir klebonas Rimvydas labai nuoširdžiai bendravo su legionierėmis, atsakinėjo į rūpimus klausimus ir dalinosi įspūdžiais iš beatifikacijos iškilmių.

Kaišiadorių katedroje lankomės ne pirmą kartą ir visada labai žavimės klebono mons. Rimvydo svetingumu, užsidegimu ir nuoširdžiu bendravimu su kiekvienu piligrimu. Nepaisant įtempto dienos tempo, visiems skirti laiko ir į kiekvieną piligrimą žiūrėti kaip į brangų svečią, puoselėti svetingumą yra vieni iš gražiausių šio pasišventusio kunigo bruožų.

Toliau kelionė tesėsi iki Kauno. Niekada nepraleidžiame progos apsilankyti šv. Gertrūdos bažnyčioje ir užsakyti ten maldos intencijas. Taip pat tradiciškai sustojome Nemakščiuose, aplankėme bažnyčią, Lurdą, sugiedojome giesmę Marijai.

Grįžtant autobuse dalinomės įspūdžiais iš jaudinančios kelionės ir gražiomis patirtimis, pakylėtais jausmais užliejusiais legionierių piligrimų širdis, dėkojome dvasios vadui kun. dr. Andriui už bendrystę kelionėje.
Palaimintasis Teofiliau, užtark mus pas VIEŠPATĮ!

Klaipėdos Taikos Karalienės Marijos legionierė Ilona

Galerija

Legionierių išvyka į Kaišiadoris
Legionierių išvyka į Kaišiadoris
Legionierių išvyka į Kaišiadoris
Legionierių išvyka į Kaišiadoris
Legionierių išvyka į Kaišiadoris
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas