LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Kryžių kalne

 
2017-08-07
Marijos legiono kelionė į Kryžių kalno atlaidus

Klaipėdos Taikos karalienės Marijos legiono vadovų iniciatyva buvo suorganizuota kelionė į Kryžių kalno atlaidus Šiaulių vyskupijoje.

Prieš šventąsias Mišias aplankėme Marijos bažnyčią, Petro ir Povilo katedrą. Kelionės metu buvo kalbama rožinio malda. Melstasi šv. Jono Pauliaus II litanija, giedama šv. Kryžiaus ir daug kitų giesmių.

15 valandą prasidėjusiam Eucharistiniam šventimui vadovavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Koncelebravo svečias – Minsko-Mogiliovo metropolitas arkivyskupas Tadeusz Kondrusiewicz. Buvo perduotas Baltarusijos vyskupų konferencijos sveikinimas. Arkivyskupas Tadeusz Kondrusiewicz patikino, kad Kryžių kalnas yra paguodos ir vilties vieta. Jo ekscelencija sakė, kad kryžius yra išmintis. Su dideliu pasitikėjimu turime žvelgti ir kelti akis į kryžių, prašyti pagalbos, kad stiprėtų tikėjimas. Kryžiaus jėga yra – gelbstinti jėga.

Baigdamas pamokslą arkivyskupas kvietė: Lietuvi, neatsisakyk Viešpaties kryžiaus, išlik jam ištikimas. Saugok Evangelijos šviesą, šiuolaikinio pasaulio tamsoje dovanok jam viltį, kuri slypi Kristaus kryžiuje.

Šv. Mišių pabaigoje vyskupas Eugenijus Bartulis paskelbė apie vyskupo Julijono Steponavičiaus beatifikacijos bylos pradžią. Atlaidus vainikavo iš Amerikos atvykusios lietuvių kilmės dainininkės – kompozitorės Gintarės Jautakaitės giesmės ir dainos.

Galerija

Kryžių kalne
Kryžių kalne
Kryžių kalne
Kryžių kalne
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas