LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

XXVI eilinis sekmadienis

 
2017-10-01
SKELBIMAI
2017 m. spalio 01 d.


1. Šiandien mūsų bažnyčioje Šv. Kūdikėlio Tereselės atlaidai. Po 10 val. šv. Mišių laiminamos šeimos, Klaipėdos miesto šeimos centre fotografijų parodos atidarymas ir kryžiaus pašventinimas.
Po 12 val. šv. Mišių bažnyčioje tapybos parodos „Marija Rožinio Karalienė“ pristatymas. Po 10 ir 12 val. šv. Mišių katechezę ves Šv. Šeimos kongregacijos vienuolė dr. Rasa Fausta Palaimaitė SF.

2. Spalio mėnuo pašvęstas Švč. M. Marijos garbei. Eilinėmis dienomis rožančius bus kalbamas prieš vakaro šv. Mišias t.y. 17.30, o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30.
Visą spalio mėnesį įvykdžius įprastines sąlygas, ir bažnyčioje ar šeimoje sukalbėjus Rožinio dalį ir kartu bent trumpai apmąsčius slėpinius galima pelnyti atlaidus.

3. Jau antrus metus iš eilės Klaipėdos katalikiškos parapijos organizuoja Atsinaujinimo dieną, šiais metais pavadintą: „Kuo žmonės jus laiko?“. Renginys vyks spalio 14 d., šeštadienį, Žvejų kultūros rūmuose. Pradžia 12 val. Renginys nemokamas! Platesnė informacija bažnyčios skelbimo lentose.

4. Mūsų parapijos Tikėjimo Studijų grupės ir vėl kviečia į naujus susitikimus.  
Pirmadieniais skaitysime Silvano Fausti SJ knygą „Evangelijos atminimas ir pasakojimas“, dalinsimės įžvalgomis ir augsime Dievo pažinime.
Trečiadieniais gilinsimės į šv. pop. Jono Pauliaus II Kūno teologiją.
Susitikimų pradžia – spalio 2 ir 4 dienomis po vakarinių Šv. Mišių I-ojoje katechetikos klasėje virš raštinės.
Platesnę informaciją rasite bažnyčios skelbimų lentose ar parapijos internetinėje svetainėje.

5. Kitą sekmadienį vakaro šv. Mišių metu su mumis melsis ir keletą giesmių pagiedos piligrimai iš Vokietijos.

6. Spalį – pagyvenusių žmonių mėnesį – žurnalas Artuma žvelgia į senatvę: kam skirtas šis laikas. Ar galime apie senatvę kalbėti kaip apie... pašaukimą? Kokia senolių misija Bažnyčioje, šeimoje ir pasaulyje? Kodėl vieni seneliai brandūs ir giedri, o kiti nusivylę, pikti ir agresyvūs? Kaip galime jau dabar mokytis senti?
Apie šį gyvenimo rudens laikotarpį dalijasi patys pagyvenusieji, mažieji, paaugliai ir tie, kurie dar keliauja į senatvę. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų parduotuvėlėje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas