LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Šv. Teresėlės atlaidų įvykiai

 
2017-10-04
Parapijos atlaidai ir dviejų parodų atidarymas

Praeitą sekmadienį mūsų parapijoje vyko šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės atlaidai. Po 10 ir 12 val. šv. Mišių katechezes vedė šv. Šeimos kongregacijos vienuolė dr. Rasa Fausta Palaimaitė SF. Esame seseriai Faustai labai dėkingi už pasidalintas praktiškas šeimos gyvenimą liečiančias mintis, padrąsinimą eiti link Dievo drauge su visais šeimos nariais, bei liudijimą, jog šeimos gyvenimas daug mielesnis, jei tarp mūsų gyvena Viešpats.

10 val. šv. Mišiose meldėmės už šeimas. Joms buvo teikiamas specialus palaiminimas. Po palaiminimo šeimoms ėjome į Klaipėdos miesto Šeimos Centrą, kuriame iškilmingai pašventintas Arūno Žliobos dovanotas kryžius. Kristaus kančios figūrėlę naudodamas liepos medį išdrožė kryždirbys iš Kretingos – Raimundas Puškorius. Pats kryžius gamintas jau mirusio kryždirbio Juozo Lukauskio (Kretinga). Ąžuolinis pagrindas, ant kurio fasadinėje pusėje paklijuotos uosio juostelės, bei raudonmedžio inkrustacijos. Taip pat atidaryta Nijolės Strigauskienės ir Ritos Gorodeckienės rūpesčiu parengta šeimų sekmadienių istoriją menanti paroda pavadinimu: „Gyvenimo šeimoje džiaugsmas“. Nuo šiol besirengiantieji santuokos sakramentui, bei dalyvaujantys kitose Šeimos Centro organizuojamose programose ir veiklose galės melstis prie nukryžiuotojo atvaizdo bei grožėtis šeimų maldos ir palaiminimų akimirkomis.

Po Sumos šv. Mišių bažnyčios viduje atidaryta dar viena paroda: „Marija Rožinio Karalienė“. Parodą atidarė ir pristatė pats jos autorius, šv. Šeimos bendruomenės narys Mindaugas Pauliukas. Kaip liudija Mindaugas, šios parodos tikslas yra malda, ne estetika. Autorius savo kaip menininko misiją suvokia išsikeldamas sekantį tikslą – savo kūriniais rodyti į Dievą. Paveikslai mūsų bažnyčioje bus eksponuojami visą mėnesį. Kviečiame grožėtis bei medituoti.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas