LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Vėlinių šv. Mišios Universitetinėje ligoninėje

 
2017-11-05
Prasidėjus Vėlinių oktavai, lapkričio 2-ąją dieną, parapijos ansamblis "decOrata" giedojo Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje. 

Čia buvo aukojamos Vėlinių šv. Mišios už mirusius šios ligoninės darbuotojus, ligonius bei visus šv. Mišiose dalyvavusiųjų mirusius artimuosius. Šv. Mišias aukojo Lietuvos katechetikos centro vadovas mons. Rimantas Gudlinkis, Klaipėdos dekanas kan. Vilius Viktoravičius, Gargždų šv. Arkangelo Mykolos parapijos klebonas kan. Jonas Paulauskas bei Universitetinės ligoninės kapelionas mons. Petras Šiurys.
 
Po šv. Mišių kapeliono buvome palydėti į ligoninės koplyčią, kurioje visus atėjusius pasitinka įspūdingas karūnuotos Švč. Mergelės Marijos su kūdikiu paveikslas. Jo atsiradimo ligoninėje istorija iki šiol neatskleista. Bet neabejojama, kad jis čia yra nuo pat ligoninės pastatymo laikų. Tik, žinoma, ne visada buvęs jam priderančioje pagarboje. 

Meldžiamės už gydytojus, kad jų įtemptose dienose būtų kuo daugiau vilties ir džiaugsmo. Meldžiamės už ligonius, prašydami jiems pagijimo malonių. ir dėkojame mus į giesmės tarnystę pakvietusiam kapelionui mons. Petrui Šiuriui ir Švč. Mergelei Marijai, nepaliaujančiai stebinti tuos, kurie ieško Jos Sūnaus.

ansamblis "decOrata"

Galerija

Vėlinių šv. Mišios Universitetinėje ligoninėje
Vėlinių šv. Mišios Universitetinėje ligoninėje
Vėlinių šv. Mišios Universitetinėje ligoninėje
Vėlinių šv. Mišios Universitetinėje ligoninėje
Švč. Mergelės Marijos su Kūdikiu paveikslas koplyčioje
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas