LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Vienas sekmadienis ir du minėjimai

 
2017-11-22
Šį sekmadienį (lapkričio 19 dieną) buvo minimos vargstančiųjų žmonių, bei žuvusių keliuose diena. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Bažnyčios klebonas kvietė nepamiršti vargstančiųjų, būti dėmesingiems ne tik atkreipiant dėmesį į benamius, kuriems kartais paaukojame keletą centų, tačiau dažniau pakalbinti šiuos vargšus, paskatinti kabintis į gyvenimą. Taip pat ragino nebūti abejingiems savo artimiesiems, kaimynams, pasidalinti su mažiau turinčiais. Taip pat gerbiamas klebonas ragino būti itin atidžiais keliuose, saugoti save ir kitus. Vairuotojus ragino būti atsakingais, tuo tarpu pėsčiuosius būti pilietiškais, visada dėvėti atšvaitus, kad dėl savo neapdairumo patys pėstieji nenukentėtų, ir suteiktų galimybę vairuotojui juos pastebėti laiku. 

Šia proga Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje svečiavosi policijos pareigūnai Rasa Bekežienė  bei Nerius Stankus, kurie ne tik priminė apie keliuose tykančius iššūkius bei pavojus, bet ir dalijo atšvaitus, kad tų pavojų būtų mažiau, kad saugotume save ir kitus. Nerius Stankus papuošė zuikių chorą, bei visus susirinkusius pradžiugino solo galingu balsu sugiedojęs Šuberto „Ave Marija“.

Už atšvaitus esame dėkingi VĮ „Kelių priežiūra“ Klaipėdos padalinio kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus vyresniajam specialistui Gintarui Ramanauskui.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas