LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

ALFA kuros savaitgalis

 
2017-11-28
Alfa kurso savaitgalis: Šventoji Dvasia, kurianti bendruomenę  

Lapkričio 24-25 d. nemažą būrelį Alfa kurso dalyvių Šventoji Dvasia sukvietė bendram pabuvimui, kuris tradiciškai vyko Kun. Hermano Šulco Jaunimo sodyboje.

Į sodybą, „esančią vidury niekur“ atvykome su džiugiu nerimu, tačiau buvome maloniai nustebinti jaukios sodybos aplinkos, gražiai paruošto vakarienės stalo bei bendraminčių šypsenų.

Atvykome susitikti su Šventąja Dvasia, vis dėlto nedaug apie Ją žinojome. Taigi, mums į pagalbą atėjo kun. Sigitas Žilys iš Palangos, kuris supažindino mus su Šventąją Dvasia, paaiškino, ką Šventoji Dvasia veikia bei kaip būti pripildytiems Šventosios Dvasios. Šie mokymai sužadino vertingų minčių diskusijoms grupelėse bei asmeniniam pamąstymui. Šventosios Dvasios dovanų išaiškinimas bei priartinimas prie kiekvieno iš mūsų paskatino susimąstyti, kokias dovanas kiekvienas asmeniškai turime ir kaip galime jas panaudoti.

Vėlų vakarą išgyvenome bendrystę pokalbiuose prie arbatos puodelio bei žiūrėdami filmą „Tyla“, kuris tarsi pratęsė mokymų temą, padrąsino ir nuteikė dalyvius pamąstyti apie tikėjimo vertingumą, skatino diskutuoti  apie filmo veikėjų ryžtą  išpažinti savo tikėjimą.

Išvyką paįvairino nuotaikingas pasivaikščiojimas po Jaunimo sodybą su linksmais mūsų parapijos klebono ir kitų komandos narių pasidalijimais apie parapijos veiklą šioje sodyboje, komandinis žaidimas bei kūrybinės dirbtuvės, kurių metu pasigaminome žvakutes, priminsiančias mums apie šį šviesų susitikimą.

Savaitgalį užbaigėme svarbiausia programos dalimi – Susitaikinimo pamaldomis bei Šv. Mišiomis. Jų metu Šventoji Dvasia, lydėjusi ir vienijusi viso savaitgalio metu, sujungė mus į vieną parapijos bendruomenę. Susitikimo pradžioje stebėjomės Jaunimo sodybos gražia aplinka, o išvažiuodami džiaugėmės savaitgalio dalyvių (ir Šventosios Dvasios) sukurta bendruomeniška aplinka / atmosfera.

Alfa kurso komanda

DALYVIŲ MINTYS APIE ALFA SAVAITGALĮ:

Alfa savaitgalis buvo nuostabus. Labai įdomi ir nuotaikinga programa. Gerbiamas kunigas Sigitas, įkvėptas Šv. Dvasios ir mums sugebėjo perteikti išmintį apie Jos vaisius, dovanas ir malones. Smagu buvo ne tik klausytis, bet ir aktyviai dalyvauti diskusijose.

Liturginės valandos – brevijorius, kurį visi drauge kalbėjome – meldėmės, buvo nauja ir ypatinga patirtis.

Labai patiko klausytis kun. Viliaus juokingų istorijų, anekdotų, kurie visus užkrėtė garsiu juoku ir puikia nuotaika.
Alfa kurso dalyvis.


Savaitgalis buvo nuostabus. Dėkoju kunigams ir organizatoriams.
Dėl Alfa kursų esu dėkinga Rasai, kad mane palaikė, suprato ir pakvietė dalyvauti. Klebonui Viliui dėkoju už palaiminimus, gerą žodį.
Alfa kurso dalyvis


Ačiū Dievui, už galimybę lankyti Alfa kursus. Esu labai dėkinga visiems organizatoriams, bendraminčiams už smagiai, prasmingai, dvasingai praleistą savaitgalį. Ačiū, kad esat. Nenustokit skleisti gėrio šviesos, kad visi turėtumėm galimybę pastebėti šviesos žiburėlį ir visus suvienytų į bendruomenę. Ačiū.
Alfa kurso dalyvis


Alfa kursai tikrai mano gyvenime įgavo prasmę, nes atradau ir išgirdau frazę, dėl kurios aš buvau ieškojime.
Aišku be Alfa savaitgalio, tik susitikimai antradieniais nebūtų pilnumas. Labai Ačiū Marijos Taikos Karalienės kunigams ir visai bendruomenei.
Aš dar supratau, kodėl bendruomenė turi būti stipri. Daug daug dar yra padėkos žodžių....
Alfa kurso dalyvis


Alfa kursas – viskas gerai, temos įdomios, aktualios... Savaitgalis nuostabus – 150 procentų. TOBULAS !!!
Alfa kurso dalyvis


Ačiū už nuostabų Alfa savaitgalį, kuris suteikė labai šiltą, jaukią aplinką, didesnį pažinimą apie Šventąją Dvasią. Kursas labai puikus, leidžiantis labiau pagilinti tikėjimą, suprasti kokiame tikėjimo pažinimo lygmenyje esu.
Alfa kurso dalyvis


Noriu labai pasidžiaugti nuostabiu laiku, kurį praleidau Alfa kursuose ir vakaronėje, nuostabūs pranešėjai, vadovai ir kunigai.
Linkiu ir toliau dalintis Meile Dievui. Šviesti pasiklydusias sielas, kad kuo greičiau rastų Meilę ir Ramybę.
Alfa kurso dalyvis
                   
 
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas