LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

I Advento sekmadienis

 
2017-12-03
SKELBIMAI
2017 m. gruodžio 03 d.


1. Tęsiame šeimų lankymą, namų palaiminimą – kalėdojimą. Labai prašome susiorganizuoti namo, laiptinės ar gatvės gyventojus ir kuo skubiau pranešti parapijos raštinėje. Nelikime abejingi šiai gražiai tradicijai, nes yra tikrai labai daug gerų žmonių kurie džiaugiasi kunigo apsilankymu, bet patys nedrįsta pasikviesti.

2. Šiandien prasideda Adventas. Daug įdomių straipsnių apie Adventą, Kalėdas ir visus renginius vyksiančius mūsų parapijoje rasite naujame parapijos laikraštuko „Dievo link“ numeryje. Laikraštuką galite įsigyti bažnyčios gale.
Advento sekmadieniais prieš rytines šv. Mišias 7.30 val. bus giedamos Rarotos.

3. Yra graži tradicija Advento metu namuose, mokyklose ar darbovietėse turėti Adventinį vainiką. Tai žalias vainikas su keturiomis žvakėmis, kurios uždegamos advento sekmadieniais. Advento vainiko žvakių galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų knygynėlyje.

4. Lietuvos Caritas nuo 1997 metų organizuoja akciją „Gerumas mus vienija“. Jos metu bažnyčios gale galima įsigyti žvakelių. Šios žvakelės yra rankų darbo, gamintos Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių fabrikėlyje dirbančių nakvynės namų gyventojų ir priklausomybių kamuojamų žmonių, kuriems toks darbas yra galimybė sugrįžti į normalų gyvenimą įgyjant darbinės patirties bei gali padėti atsikratyti žalingų polinkių.
Kviečiame įsigyti šias žvakeles už auką po kiekvienų šv. Mišių per adventą, kad laukti šv. Kalėdų būtų jauku.

5. Gruodžio 16 d. (šeštadienį) mūsų bažnyčioje advento rekolekcijos.
15.00 val. Dvasinė konferencija tik moterims. Po konferencijos arbata.
16.00 val. Dvasinė konferencija tik vyrams.
17.00 val. Švč. Sakramento adoracija ir Susitaikinimo pamaldos
18.00 val. Šv. Mišios
Rekolekcijų vedėjas kun. Tomaš Lavicki OFM Conv. iš Klaipėdos šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčios.

6. Gruodžio Artuma: ar šventa gali būti tik Šventoji Šeima – Jėzus, Marija ir Juozapas? Ką reiškia gyventi dvasingoje santuokoje? Juk mus vis spaudžia žemiški rūpesčiai, rutina – kaip įtraukti Dievą į svarbius sprendimus ir šeimos kasdienybę? Ar būtina melstis dviese? Ar nepakanka sekmadienį nueiti į bažnyčią? Ieškome Dievo dideliuose maldinguose susibūrimuose, bet juk tobula Šeima prasidėjo mažoje, vargo spaudžiamoje prakartėlėje. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių reikmenų parduotuvėlėje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas