LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Įvykiais gausus sekmadienis

 
2017-12-04
Šį sekmadienį šventėme šeimų šv. Mišias, o kartu pradėjome ir pasirengimo šv. Kalėdoms laikotarpį – adventą. Uždegėme pirmąją adventinio vainiko žvakę. Kaip jau esame pratę – liturgiją aktyviai puošė šeimos: skaitė skaitinius, visuotinę maldą, nešė atnašas. Po šv. Mišių buvo laiminamos šeimos. Esame labai dėkingi parapijiečiams, kurie atsiliepia į aktyvų įsitraukimą švęsti eucharistinę liturgiją.

Šis sekmadienis dar išskirtinis tuo, jog įgyvendinant naujas suaugusių įkrikščioninimo apeigas buvo atliekamas katechumenų įvesdinimas į bažnyčią. Prieš šv. Mišias bažnyčios gale meldėmės už tuos kuriuos per Velyknaktį krikštysime. Buvo atsiklausta jų ar jie nori laisva valia priimti Kristų ir mokintis su juo gyventi. Nauji katechumenai buvo laiminami darant kryžiaus ženklą ant kaktos, ausų, akių, lūpų, krūtinės ir pečių. Meldėme Dievą, kad Jėzų jie priimtų ausimis, pamatytų akimis, išpažintų lūpomis ir Jo našta nebūtų per sunki. Kiekvienam iš šauniam septynetuko  gavo dovanų kryželį ir šv. Raštą.

Po šv. Mišių parapijiečiai buvo kviečiami į Klaipėdos miesto Šeimos Centrą, kur lėlininkė, universiteto dėstytoja, menininkė, teatrologė Salomėja Burneikaitė papasakojo su vaizdinėm priemonėm, kaip ir iš ko galima pasigaminti lėles savo namų lėlių teatrui, Kalėdiniams žaidimams šeimoje ir su svečiais.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas