LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Jaunimo kelionė

 
2017-12-08
Ankstyvą gruodžio 2 d. rytą didelis parapijos jaunų ir vis dar jaunų žmonių būrys išvyko į Telšius, jaunimo atsinaujinimo dieną „Tikintis žmogus = sėkmingas žmogus“. Kai žemaičių kraštas švenčia 600 metų krikšto jubiliejų, Žemaitijos sostinėje susirinko 600 jaunų žmonių iš visos vyskupijos. Simboliška!

Susirinkę Žemaitės dramos teatre pradėjo šios dienos kelionę. Sesuo Regina Teresiūtė plačiau pristatė palaimintąjį Teofilių Matulionį. Lietuvos pramonininkų konfederacijos pirmininkas Robertas Dargis iškėlė du pagrindinius ramščius jauno žmogaus gyvenime. Tai vertybės ir žinios. Pasisotinę skaniais pietumis klausėsi Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo minčių, kuris akcentavo, kodėl tikėjimas mums padeda būti sėkmingais.

Po mokymų Telšių katedroje išgyveno susitaikinimo pamaldas. Buvo galimybė sustoti, apmąstyti ir padaryti naujus pasiryžimus beprasidedančiam adventui. Visą atsinaujinimo dieną vainikavo Eucharistijos šventimas, kurio metu buvo uždegta pirmoji advento vainiko žvakė, skelbianti, jog jau ne taip ir toli kūdikėlio Jėzaus užgimimas. Visą dieną jaunimo dvasią arčiau Dievo kėlė Lietuvos jaunimo dienų choras.

Pasistiprinę dvasia, atnaujinę savo santykį su Dievu, saugiai grįžo namo.

Dėkojame Dievui už nuostabią dovaną – laiką su Juo ir draugu.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas