LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Mergelės Marijos TAIP

 
2017-12-24
„Štai tu pradėsi įsčiose ir pagimdysi sūnų,
kurį pavadinsi Jėzumi” (Lk 1, 31)

Ketvirtasis  Advento sekmadienis mums primena Dievo nuolat daromus stebuklus žmogui, kai jo širdis ir gyvenimas atviri Dievo veikimui. Šį sekmadienį galime palyginti Zakarijo, šv. Jono Krikštytojo tėvo, ir Marijos istorijas, kai angelas jiems kalbėjo Dievo lūpomis. Pirmu atveju, senyvo amžiaus Zakarijas buvo nubaustas nebylumu iki kūdikio gimimo už tai, kad nepatikėjo, jog senatvėje susilauks palikuonio. Tikrai, pasakytume keistas tas Dievo veikimas! Zakarijas, iš angelo prašydamas ženklo, nubaudžiamas nebylumu, o Marijai, nieko neprašant, suteikiamas ženklas - žinia apie Elzbietos sūnaus pradėjimą senatvėje. Iš Marijos balsas neatimamas, nes ji angelo žinią apie kūdikio gimimą iš Šv. Dvasios priėmė pasitikėdama Dievu, tik sumišusi susimąstė, kaip tai įvyks.

Advento metas kviečia sekti Marijos pavyzdžiu. Kai gyvenimas veda mus nenuspėjamais keliais, nuolat dera atminti, kad Dievui nėra negalimų dalykų, jei esame tvirti tikėjimo malonėje. Sekdami Marijos pavyzdžiu turime nuolat atminti, kad mūsų gyvenimo laimės formulė turi būti kaip Marijos - nuolat tariamas „TAIP“ Dievo žiniai, kuri ne visuomet lengvai sutampa su mūsų įsivaizduotu gyvenimo planu. Tačiau gerai patyrinėję, suvokiame, kad visi mūsų planai yra tik saviapgaulė, vedanti į nieką. Tik Dievo nurodytas mūsų gyvenimo kelias yra tikroji ir amžina kiekvieno iš mūsų laimė.

Lai Advento metas būna tyras ženklas, kad mūsų gyvenimo Viešpats Jėzus Kristus yra tikrai laukiamas ir išpažįstamas mūsų tikėjimu, darbu ir malda.

Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų – 2018 - Metų!!!

Kun. Egidijus Arnašius
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas