LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Alfa kurso pabaigtuvės

 
2017-12-23
Užbaigėme Alfa kursą:
Diplomų įteikimo šventė

2017 m. gruodžio 19 d. parapijoje šventėme nuostabią šventę. Tai ne kalėdinis vakarėlis, o Alfa kurso užbaigimo šventė, arba diplomų įteikimo šventė. :)

Savo šventę pradėjome šv. Mišiomis, pasimeldę visi keliavome į parapijos Šeimos centrą. Džiugu, kad Alfa kurso dalyviai atėjo ne vieni: atsivedė draugų, šeimos narių, kurie galėjo susipažinti su mūsų nedidele bendruomene. 

Paskutinįjį Alfa kurso mokymą  „Kaip savo gyvenimą nugyventi prasmingai“ vedė kun. Remigijus Monstvilas. Mokymo metu žiūrėjome filmuką, kuriame diplomų įteikimo šventės metu Stevas Jobsas sakė kalbą studentams, užbaigusiems koledžą. Mes, užbaigę Alfą kursą, pajutome, kad ši kalba skirta ir mums.  

Vėliau dalyvius pasveikino parapijos klebonas kun. Vilius Viktoravičius, lydėjęs mus viso Alfa kurso metu. Jis palinkėjo visiems, baigusiems Alfa kursą, neužmiršti maldos gyvenimo. Taip pat Alfa kurso dalyviai nudžiugino nuoširdžiais pasidalijimais apie tai, kaip jiems sekėsi Alfa kursas, ypatingai akcentuodami įspūdžius iš Šventosios Dvasios savaitgalio. Kokia diplomų įteikimo šventė be diplomų: visi dalyviai, baigę Alfą kursą, buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis, o po šios „ceremonijos“ visi tęsėme  šventę prie vaišių stalo.

Nesinori šios šventės vadinti išleistuvėmis: tikimės, kad nors Alfa kursas pasibaigė, su daugeliu dalyvių susitiksime ir tolesnėje parapijos veikloje.

Alfa kurso komanda
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas