LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Viltingų Jėzaus Kalėdų!

 
2017-12-26
Viltingų Jėzaus Kalėdų!


Šiemet taip jau sutapo, jog paskutinis, IV-asis, Advento sekmadienis buvo ir Kūčių diena. Tad visi, dalyvaujantys sekmadienio pamaldose, dar su adventiniu nusiteikimu po kiekvienų šv. Mišių galėjo gauti skautų dalinamą Betliejaus Taikos ugnelę. Tradiciškai, ši ugnelė uždegama Jėzaus gimtojoje vietoje, Betliejuje, ir skautų laivais, lėktuvais, traukiniais išvežiojama po visą pasaulį. Keletą dienų prieš Kūčias šia liepsnele skautai pasidalijo su daugeliu Klaipėdos miesto organizacijų. Tad ir mes galėjome užsidegti Kristaus Užgimimo laukimo žvakelę.

Sekmadienio ryto šv. Mišiose kartu su mūsų parapija meldėsi Telšių kunigų seminarijos rektorius kun. dr. Ramūnas Norkus. Turbūt ne vieną palietė per Sumos šv. Mišias pasakytas kunigo pamokslas apie mūsų apmirusią meilę vienas kitam, „komon nugrimzdusius“ tarpusavio santykius. O labiausiai turėjo įstrigti jo kvietimas, baigiantis Adventui, pažadinti visa tai, kas mūsų širdyse miega ir uždegti ateinančio Kristaus laukimo viltimi.

Kūčių vakare, pakilę nuo bendrystės stalų namuose, rinkomės prie Dievo stalo į savo didelę šeimą. Šv. Mišių pradžioje joms vadovavęs kun. Andrius pašventino Prakartėlę ir galėjome džiugiai užgiedoti „Sveikas, Jėzau gimusis!”

Pamokslo metu kun. Andrius perdavė Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo sveikinimo žodžius ir ne kartą nuskambėjusį paraginimą būti vilties ir džiaugsmo žmonėmis, liudyti pasauliui iš Kristaus kylančią stiprybę ir šviesą. 

Šv. Mišių pabaigoje, paraginti kun. Andriaus, vieni kitiems palinkėjome viltingų Jėzaus Kalėdų. Šis linkėjimas ir atsigręžimas į šalia esantį žmogų visus užliejo bendrystės džiaugsmu ir santūriai išgyventa Jėzaus gimtadienio nuotaika staiga prasiveržė plojimais. 

Šv. Kalėdų rytą, po 10 val. šv. Mišių visus aplankė Kalėdų Senelis. Atrodė, kad jo laukia tiek didelis, tiek ir mažas. Apdovanoti buvo visi! Ypatingai dėkojame Paramos ir labdaros fondui „Švieskime vaikus“, pagelbėjusiam Kalėdų Seneliui atnešti vaikams knygelių.

Te nepasibaigia šv. Kalėdų džiaugsmas. Tegu iš Kristaus Užgimimo stebuklo mes nuolat galėsime pasisemti vilties, džiaugsmo ir prasmės! Nes Dievas atėjo ir pasiliko su mumis.
Viltingų Jėzaus Kalėdų! 

Goda Povilaitytė

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas