LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Palaiminimų sekmadienis Telšiuose

 
2018-01-16
Palaiminimų sekmadienis Telšiuose


Sausio 14 dieną, sekmadienį, Marijos Taikos Karalienės legionierės organizavo kelionę į Telšius. Vykome į katalikišką br. pranciškono Gedimino Numgaudžio OFM organizuotą renginį "Palaiminimų sekmadienis". Kartu važiavo ir maldininkai iš kitų parapijų.

Kelionėje kalbėjome rožinį ir kitas maldas bendromis ir asmeninėmis intencijomis.

Renginys prasidėjo šlovinimu atnaujintoje kunigų seminarijos salėje. Po to išklausėme vyskupo Kęstučio Kėvalo katechezę. Kalbėjo apie Dievo ir žmogaus santykį. Kai žmogaus ir Dievo žvilgsnis susitinka, žmogus tampa perkeistas. Mes visi esame paskirti Dievui. Save mylėti - tai reiškia save priimti, save pažinti ir save atiduoti Dievui. Toliau renginyje kalbėjo br. pranciškonas G. Numgaudis. Svečiai misionieriai iš Slovakijos atliko keletą giesmių ir liudijo apie savo tikėjimo kelią.

Atskiroje salėje vyko Švč. Sakramento adoracija. Buvo klausoma išpažinčių. Po to turėjome pietų pertrauką žemiau esančiame kunigų seminarijos refektoriume. Šventės pabaigoje dalyvavome Šv. Mišiose, kurias aukojo vysk. K. Kėvalas ir kiti kunigai.

Geros nuotaikos ir dvasiškai pakylėti važiavome namo. Kelionėje dalinomės liudijimais. Džiaugėmės, kad esame pakviesti į šventės tęsinį vasario 4 d.

Dėkojame visiems, kurie organizavo šią šventę.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas