LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Pagijimai ir dekingumas

 
2018-02-05
„Jis pagydė daugelį sergančių įvairiomis ligomis,
išvarė daug demonų” (Mk 1, 34)


Vasario mėnesio pirmojo sekmadienio Evangelija mums pasakoja apie Jėzaus viešojo veikimo pradžią. Visą Jėzaus veiklą lydės garsūs pagydymai, kurie ir šiandien ne vienam užgniaužia kvapą įsisąmoninus, kokio masto tai būta veikimo. Net saulei nusileidus „... visas miestas buvo susirinkęs prie durų. Jis išgydė daugelį sergančių įvairiomis ligomis, išvarė daug demonų.” (Mk 1, 33-34)

Šiame pasakojime išgirstame ir apie pagydymą Simono uošvės, kuri gulėjo karščiuodama ir tik dėka Jėzaus rankų prisilietimo tuoj pat pajuto jėgų antplūdį ir ėmėsi čia pat patarnauti. Ši smulki detalė iš Jėzaus garsių pagydymų gali būti atsakymas ne vienam iš mūsų, kurie esame ir šiais laikais puolami įvairių sveikatos negalavimų. Kai susergame, gydomės ir vaistais ir malda. Bet ar dažnas sustiprėjęs po ligos priepuolio susimąstome, kaip galėtume pasitarnauti vienas kitam, kad padėkotume už sveikatą ir sugrįžusias jėgas? Deja, dažnas apie tai nepagalvojame ir neretai mus kamavusi liga sugrįžta su dar didesne, griaunančia mūsų gyvenimus, jėga.

Jėzus ne tik šio sekmadienio Evangelijos pasakojime dar neprašvitus traukia į negyvenamą vietą maldai. Jėzus žinojo, kad reikia atnaujinti savo dvasines jėgas per maldą ir vienybės dvasią su dangiškuoju Tėvu. O kaip mes, eiliniai žmonės, šeimų tėvai, bendruomenių vadai ir visos tautos išrinktieji, atnaujiname savo jėgas; ar maldoje randame atsakymus į šios dienos klausimus, iššūkius ir uždavinius savo kasdienybėje?

Kun. Egidijus Arnašius

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas