LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Jaunimo išvyka į Kauną

 
2018-02-24
Vasario 10 d., šeštadienį, saujelė Marijos Taikos Karalienės parapijos jaunimo vyko į kasmetinį Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą renginį „Srovės nešami“. Susibūrime dalyvavo apie 500 jaunimo iš įvairių Lietuvos kampelių.

Nuo pat ryto, iškart po dalyvių registracijos, vyko paskaitos, liudijimai „Srovės nešami”, „Su gimtadieniu, Lietuva!” - apie Dievo svarbą ir įvairiapusį veikimą gyvenime dalinosi br. kun. Paulius Vaineikis OFM, Mykolas Visagurskis, diak. dr. Benas Ulevičius. Po pietų buvo vedami teminiai susitikimai įvairaus amžiaus merginom ir vaikinam brangiosios laisvės, tikėjimo, meilės, lytiškumo, karjeros, lyderystės temomis, o vėliau programa tęsėsi proga sudalyvauti pasirinktoje aktyviojoje veikloje - protmušyje, orientacinėse varžybose,  ar organizatorių paruoštose sportinėse rungtyse. Dienos pabaigą vainikavo adoracija, Šv. Mišios, o po jų vykęs grupės “Kūjeliai” koncertas pripildė širdis ir galvas šiltų emocijų keliui atgal namo, į Klaipėdą.

Tai nuostabi galimybė susitikti. Tai Dievo kvietimas susitikti su pačiu savimi, su bendraminčiais, su Jėzumi. Pasidžiaugti vieniem kitais, pasidžiaugti laisve - savo šalies ir tikėjimo. Tai galimybė pajusti bendrystę. Pakalbėti apie tai, kas džiugina ir liūdina, apie tai, kas neduoda ramybės nakčia, leidžiant sau neapsiriboti vien tik žemiškom abejonėm ir problemom. Šia nuostabia galimybe susitikti kviečiami naudotis tikintys ir netikintys, aktyvūs ir pasyvistai, jauni ir itin jauni - visi. Taigi dalelė visų, nusprendusių atsiliepti į šį kvietimą, tapome ir mes, saujelė MTK parapijos narių bei kitų prijaučiančiųjų, dienai atsiplėšusių nuo įprastumo ir pastūmėję save praleisti savaitgalį kitaip. Susitikti su savim ir su kitais, susitikti su Jėzumi.

Benita Gaižiūnaitė

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas