LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

III gavėnios sekmadienis

 
2018-03-04
SKELBIMAI
2018 m. kovo 04 d.


1. Šiandien maldų už lietuvius, gyvenančius visame pasaulyje dieną.

2. Gavėnios laiką kviečiame įprasminti meilės bei gailestingumo darbais. Kviečiame padėti Marijos radijui savo auka ir malda, nes šis radijas neturi kito savo veiklos finansavimo šaltinio kaip tik geranoriškas klausytojų aukas. Norintys paaukoti Marijos radijui, visą gavėnią gali savo auką įmesti į tam skirtą aukų dėžutę, esančią mūsų bažnyčios priekyje.

3. Bažnyčios gale rasite mūsų parapijos laikraštuko „Dievo link“ naują numerį. Šiame Gavėnios ir Velykų laikotarpiui skirtame numeryje rasite informaciją apie parapijos Gavėnios renginius. Šiemet Lietuvoje tikimės sulaukti popiežiaus Pranciškaus. Laikraštėlyje rasime straipsnių apie popiežiaus tarnystę ir popiežiaus Pranciškaus herbą ir šūkį.

4. Kitą sekmadienį kovo 11-oji, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Visus maloniai kviečiame maldai už savo Tėvynę.

5. Yra gaunas naujas kovo mėnesio žurnalo „Atruma“ numeris. Šio mėnesio pagrindinė nagrinėjama tema apie Dievo dvasią Guodėją. Tik ar esame tą paguodą priimantys žmonės? Antraip kodėl taip lengvai pasiduodame visokioms krizėms, nepatikime mums duota atleidimo dovana, gyvename vienatvėje?..
O vis dėlto – ir šiandiena tebėra Dvasios stebuklų metas! Naujoje Artumoje – nuostabi atsivertimo istorija, kai bedieviai sutuoktiniai namo grįžta... katalikais. Abu. Tą pačią dieną! Taip pat pasakojimai apie mažai žinomus, bet didžiadvasius žmones. Apie tai ir dar daugiau – kovo Artumoje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas