LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

V gavėnios sekmadienis

 
2018-03-18
SKELBIMAI
2018 m. kovo 18 d.


1. Šiandien šv. Mišių metu pamokslus sako Telšių vyskupijos „Caritas“ direktorius, Rietavo parapijos klebonas, kunigas Antanas Gutkauskas.

2. Gavėnios laiką kviečiame įprasminti meilės bei gailestingumo darbais. Kviečiame padėti Marijos radijui savo auka ir malda, nes šis radijas neturi kito savo veiklos finansavimo šaltinio kaip tik geranoriškas klausytojų aukas. Norintys paaukoti Marijos radijui, visą gavėnią gali savo auką įmesti į tam skirtą aukų dėžutę, esančią mūsų bažnyčios priekyje.

3. Rytoj, kovo 19 d. minėsime Šv. Juozapą, Švč. Mergelės Marijos sužadėtinio iškilmę.

4. Kitą sekmadienį minėsime Jėzaus įžengimą į Jeruzalę, Verbų sekmadienį. Visų šv. Mišių metu bus šventinamos jūsų atsineštas verbos.
Verbų sekmadienio rinkliava skiriama Telšių kunigų seminarijai paremti.

5. Didysis Penktadienis – Kristaus Kančios ir mirties ant Kryžiaus diena,  skirta susikaupimui, maldai, tylai. Visos Lietuvos tikintieji šią dieną yra raginami jungtis į maldingą procesiją, skirtą Kryžiaus Kelio apmąstymui. Klaipėdoje Kryžiaus Kelio procesija prasidės kovo 30 d., 18.00 val. Kristaus Karaliaus bažnyčioje (Bokštų g. 10), toliau bus tęsiama miesto gatvėmis ir baigsis Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje.
Liudykime savo tikėjimą Klaipėdos miestui, dalyvaudami iškilmingoje Kryžiaus Kelio procesijoje.

7. Kitą penktadienį ir šeštadienį kovo 23-24 dienomis Lietuvoje vyks „Maisto banko“ akcija. Parduotuvėse bus galima nupirkti ir vargstantiems paaukoti maisto produktus. Mūsų parapijos Caritas savanoriai produktus rinks Vėtrungės Iki parduotuvėje.

6. Jeigu Jums artima Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia ir parapijos bendruomenė, kviečiame ir Jus prisidėti prie bažnyčios ir parapijos bendruomenės puoselėjimo paskiriant 2 procentus pajamų mokesčio. Blankus rasite bažnyčios gale arba parapijos raštinėje. Užpildytus blankus patiems būtinai reikia nunešti į mokesčių inspekciją. Tai galima padaryti internetu.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas