LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Savaitgalis vienuolyne

 
2018-05-08
Piligriminė kelionė į Senuosius Trakus pas Šv. Jono apaštalines seseris

Balandžio 27d. išvykome į Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo vienuolyną pas Šventojo Jono apaštalines seseris. 27 piligrimai, nuo 8 iki 72 metų, pavieniai, šeimomis ar draugių būreliais pajudėjome nuo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios patogiu autobusu.

Kelionės metu turėjome galimybę vieni su kitais artimiau susipažinti ir pabendrauti, stebėti gražų Lietuvos kraštovaizdį, patirti vienybės džiaugsmą bendrakeleivystėje.

Į vienuolyną atvykome sutemus, tai kuo skubiau ir šilčiausiai mus priėmusi sesė Aurelija, leido įsikurti jaukiuose kambarėliuose nakvynei.

O nuo ankstyvo  šeštadienio ryto kartu su sesėmis galėjome  dalyvauti  bendroje vidinėje ir ryto, dienos bei vakaro  maldoje.

Taip pat sesės pravedė mokymą suaugusiems  ir katechezę  bei rankdarbių pamokėles  vaikams.

Mokymų metų susipažinome su apaštalavimo šaltiniu - kontempletyviaja malda ir Švč. Sakramento adoracija. Per šį bendravimą vienijomės su Kristaus auka Eucharistijoje, aukojant visas savo intencijas Dangiškajam Tėvui, save ir kiekvieną artimą.

Kiekvienas sau asmeniškai patyrėme glaudesnį susivienijimą su Jėzumi Kristumi per Šv. Rašto skaitymą, Dievo Žodžio klausymą ir pritaikymą sau asmeniškai veiklos būdu išreiškiant meilę. Tai labai  gyvai paliudijo mus priėmusios apaštalinio vienuolyno sesės svetingumo džiaugsmingumu ir atviru nuoširdumu bendraujant prie bendro pietų stalo ir visuose kituose užsiėmimuose.

Žaidėme viktorinas ir leidomės į  pažintinę ekskursiją po istorinį  vienuolyną.

Iš Dievo malonės pabuvojome Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje, kur dalyvavome  Šv. Mišiose.

Pasivaikščiojome po artimiausias vietoves, vaišinomės karštu šokoladu ir grožėjomės  įspūdingu kraštovaizdžiu.

Vakarėjančios saulės spinduliuose suspėjome aplankyti ir garsiąja Trakų salos pilį – gotikinę pilį Trakų mieste, Galvės ežero Pilies saloje, į kurią  yra nutiestas pėsčiųjų tiltas.

Sekmadienio popietę neskubėdami su šilčiausiais atsisveikinimo linkėjimais leidomės atgal į Klaipėdą, kai tuo metu į svetingą vienuolyną sugūžėjo kitas piligrimų jaunuomenės būrys palydimas visuomet jaunatviškai besišypsančių apaštalinių seserų.

Tebūna pašlovintas Viešpaties vardas jų ir mūsų širdžių džiaugsme.

 Grįžome visokeriopai praturtinti ir palaiminti - nieko neprarasdami, o labiau sustiprinti tikėjimu, kad kiekvienam Dievo duota pakankamai dovanų – mylėti savo artimą ten kur esame galime ir tikrai gebame kiekvienas, jei tik pasiliekame Viešpatyje, kaip tos Vynuogyno šakelės, kaip Šv. Rašte parašyta:
   Aš esu vynmedis, o jūs šakelės.
   Kas pasilieka manyje ir aš jame,
   tas duoda daug vaisių;
   nuo manęs atsiskyrę,
   jūs negalite nieko nuveikti.(Jn 15, 5)


Nuoširdžiai dėkojame  - išvykos organizatoriams Virginijai ir Arūnui Skirgailoms,
Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonui kun. Viliui Viktoravičiui,
vežėjui-vairuotojui Petrui,
visiems dalyvavusiems ir kiekvienam emocine ir finansine parama palydėjusi dalyvį.
Daug ir įvairių kitokių šiltų patirčių gali pasidalinti kiekvienas dalyvis ir padrąsinti kitą kartą prisijungti tuos, kurie dar ten nebuvo.

Ačiū visiems.

Kristina J.  

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas