LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Įdomus vakaras

 
2018-05-17
Suaugusiųjų katechezės užbaigimas - ką suradome bažnyčios duris pravėrę.

Ar kada teko praverti bažnyčios duris? Jei lankome bažnyčią, praverti jos duris mums įprastas dalykas. O ar kada teko atverti KITAS bažnyčios duris, ne tik pagrindines, pro kurias ten įeiname? Pagaliau, ką atrastume pravėrę bažnyčios spintos duris?  Sakote - čia VIP asmenims skirta privilegija?

Šia privilegija galėjo pasinaudoti suaugusiųjų katechezės grupelė, kuri metus varstė katechetikos klasės duris, kur gilino savo tikėjimą, klausėsi mokymų, diskutavo. Dalis bendruomenės ruošėsi svarbiam įvykiui – priimti Sutvirtinimo Sakramentą. Ši šventė įvyko gegužės 9-tosios vakarą. Kadangi šventes reikia švęsti, praėjusį antradienį komanda susirinkome kartu su sutvirtintaisiais pasidžiaugti šiuo įvykiu.

Kadangi jau kartą pravėrus bažnyčios duris, apie ją norisi sužinoti dar daugiau, šventę pradėjome atvėrę bažnyčios spintas. Klebonas Vilius Viktoravičius mums leido „palandžioti“ po zakristijos spintas, supažindino su liturginiais rūbais, indais, liturginėmis knygomis. Turėjome galimybę šiuos „slaptus“ lobius ne tik juos pamatyti, bet ir paliesti, tad  pasijutome esantys VIP asmenys – savi bažnyčioje.

Viską nuodugniai apžiūrėję ir ištyrinėję, vėl pravėrėme savo įprastas duris, kur mėgavomės tradiciniu mūsų grupelės skanumynu - tinginiu ir dainomis. Sutvirtintieji dalinosi įspūdžiais apie Sutvirtinimo šventę, antradieninius susitikimus bei tuo, ką surado pravėrę bažnyčios duris. Džiugu, kad šiemet sutikome nuostabius, jaukius, besišypsančius žmonės, kurie nepabijojo praverti savo širdies duris.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas