LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

I Komunijos šventė

 
2018-05-28
Skaisčiai už lango šviečianti saulė ir akį džiuginanti gamtos žaluma tikriausiai kiekvienam asocijuojasi su vasara, o vasara su atostogomis. Ne mažiau nei artėjančių vasaros atostogų, 100 mažųjų mūsų parapijos narių nekantriai laukė gegužės 27d., kada pirmą kartą savo gyvenime galės priimti Jėzų į širdeles Eucharistijos sakramente. Išsipuošę lyg angelai, vaikai kartu su tėveliais, kitais svečiais nuo ankstaus ryto skubėjo į Šv. Mišias, kurių pradžioje prašė tėvelių palaiminimo prieš jiems tikėjimui svarbų gyvenimo įvykį.

Atlikę metų katechezę, kurios programą įvykdyti padėjo ir tikėjimo keliu lydėjo 7 katechetės, vaikai ir jų svečiai dalyvavo iškilmingose Švč. Trejybei paminėti skirtose Šv. Mišiose. Jose skaitinius skaitė mokytojai, tėveliai, atnašas nešė I Komunijos vaikai, na o savo maldomis stiprino ir tikėjimo džiaugsmo meldė visa Marijos Taikos Karalienės Bažnyčios bendruomenė.

Dėkojame katechetams už jų savanorišką darbą ugdant jaunąją tikinčiųjų kartą, tėveliams už Krikšto metu duotą pažadą auginti vaikus tikėjimo šviesoje, vaikams už norą pažinti Dievą, o svarbiausia -Jėzui, už Jo meilę, kurios dėka pakylame iš nuodėmių purvo Atgailos sakramente ir stipriname savo sielas Švenčiausiuoju Sakramentu.

Taip pat džiaugiamės ir sveikiname 8 suaugusius parapijos narius priėmusius Eucharistijos sakramentą kovo mėnesį.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas