LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Devintinės

 
2018-06-03
SKELBIMAI
2018 m. birželio 03 d.


1. Šiandien švenčiame Tėvo dieną. Visų šv. Mišių metu meldžiamės už gyvus ir mirusius tėvus. Po kiekvienų šv. Mišių pamaldose dalyvavusiems tėvams bus teikiamas specialus palaiminimas. Šv. Mišioms už gyvus ir mirusius tėvus galite paaukoti auką atnešdami į parapijos raštinę arba įmesdami į tam skirtą aukų dėžutę.

2. Šio sekmadienio rinkliava skiriama šv. Tėvo Pranciškaus kelionės į Lietuvą organizacinėms išlaidoms padengti.

3. Šiandien švenčiame Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventę (Devintines). Po kiekvienų šv. Mišių bus šventinami žolynai, laiminamos šeimos ir vaikai. Po Sumos šv. Mišių šventoriuje eisime Devintinių procesiją.

4. Birželio mėnuo skiriamas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Eilinėmis dienomis Švč. Jėzaus Širdies litaniją giedosime prieš vakaro šv. Mišias 17.30, o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30.

5. Kitą penktadienį švęsime liturginę Švč. Jėzaus Širdies iškilmę, o kitą šeštadienį minėsime Nekaltosios Švč. Mergelės Marijos Širdies šventę.

6. Kaip žinote rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje lankysis popiežius Pranciškus. Rugsėjo 22 d. (šeštadienį) Vilniuje vyks jo susitikimas su Lietuvos jaunimu. Rugsėjo 23 d. (sekmadienį) Kaune popiežius aukos šv. Mišias. Į jas kviečiami visi tikintieji. Kad patekti į šiuos susitikimus reikia iš anksto registruotis parapijos raštinėje arba internetu. Visus mūsų parapijiečius kviečiame registruotis parapijos raštinėje ir vykti kartu. Jaunimo dviejų dienų kelionė kainuos 20 eurų. Kelionė į Kaune vyksiančias šv. Mišias kainuos 15 eurų.

7. Birželio mėnesio Artuma kalba apie Dievo Žodžio skelbimo pareigą ir pamokslus. Kartais diskutuojame apie mums gerus ir prastus pamokslus. Tačiau skelbti dievo žodį tai kiekvieno krikščionio pareiga. Taip pat rasime popiežiaus Pranciškaus idėjos kaip iš naujo išgirsti pamokslo prasmę ir būti ne vien klausytojais. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių prekių parduotuvėlėje.

8. Nuoširdus prašymas mūsų parapijos vyrams. Norime surinkti komandą žmonių kurie, esant bėdai, padėtų spręsti mūsų bažnyčios ūkinius reikalus. Gal kažkas gali išgręžti, kažkas nusimano elektroje, kažkas gali vairuoti ar tiesiog padėti fiziniu darbu, galėdamas panešti ar panašiai. Tai nėra nuolatinis įsipareigojimas, bet kilus reikalui, kad mūsų bažnyčios ūkvedys galėtų kreiptis pagalbos. Norinčius ir galinčius jungtis į tokią komandą kviečiu užeiti į parapijos raštinę ir užsiregistruoti. Iš anksto dėkojame.

9. Kviečiame į šv. Kūdikėlio Jėzaus ir Švč. Veido Teresės laiškų rinktinės „Milžino žingsniais“ sutiktuves! Birželio 7 d. ketvirtadienį 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8). Dalyvaus svečias iš Prancūzijos, Paštuvos Basųjų karmeličių vienuolyno vyresnioji, knygos vertėja. Giedos mūsų parapijos Schola Cantorum de Regina Pacis giesmininkai.

10. Telšių vyskupas savo dekretu patvirtino naują mūsų parapijos pastoracinę tarybą. Birželio 10 d. kitą sekmadienį po Sumos šv. Mišių naujai patvirtinti pastoracinės tarybos nariai duos priesaiką. Visu kviečiame maldai už mūsų parapiją.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas