LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

X eilinis sekmadienis

 
2018-06-10
SKELBIMAI
2018 m. birželio 10 d.


1. Birželio 14 d. ketvirtadienį minime Gedulo ir vilties dieną. Šią dieną minime ir prieš metus palaimintuoju paskelbtą Teofilių Matulionį.

2. Minint Teofilio Matulionio paskelbimo palaimintuoju pirmąsias metines, birželio 16 d., t.y. kitą šeštadienį, Kaišiadoryse prie palaimintojo relikvijų mūsų parapijos choralo studija vadovaus Žemaičių Kalvarijos kalnų giedojimui. Kviečiame visus vykti į Kaišiadoris arba nuo 15 val. jungtis bendrai maldai per Marijos radiją.

3. Rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje lankysis popiežius Pranciškus. Rugsėjo 22 d. (šeštadienį) Vilniuje vyks jo susitikimas su Lietuvos jaunimu. Rugsėjo 23 d. (sekmadienį) Kaune popiežius aukos šv. Mišias. Į jas kviečiami visi tikintieji. Į šiuos susitikimus reikia iš anksto registruotis parapijos raštinėje arba internetu. Jaunimo dviejų dienų kelionė kainuos 20 eurų. Kelionė į Kaune vyksiančias šv. Mišias kainuos 15 eurų.

4. Kreipiamės į mūsų parapijos vyrus. Reikalinga komanda žmonių, kurie padėtų spręsti mūsų bažnyčios ūkinius reikalus. Nusimanančius remonto ar elektros darbuose, galinčius padėti fiziniu darbu, kviečiu užeiti į parapijos raštinę ir užsiregistruoti. Tai nėra nuolatinis įsipareigojimas, pagalba reikalinga esant reikalui. Iš anksto dėkojame.

5. Birželio mėnesio Artuma kalba apie Dievo Žodžio skelbimo pareigą ir pamokslus. Kartais diskutuojame apie mums gerus ir prastus pamokslus. Tačiau skelbti Dievo žodį yra kiekvieno krikščionio pareiga. Taip pat rasime popiežiaus Pranciškaus idėjas, kaip iš naujo išgirsti pamokslo prasmę ir būti ne vien klausytojais. Žurnalą galite įsigyti bažnyčios gale arba religinių prekių parduotuvėlėje.

6. Birželio 23 d., šv. Jono Krikštytojo atlaidų išvakarėse, po vakaro šv. Mišių, vyks renginys „Šviesa naktyje“ su Švč. Sakramento adoracija, šlovinimu ir užtarimo malda. Norinčius būti renginio savanoriais kviečiame registruotis parapijos raštinėje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas