LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Spiečius jau dūzgia!

 
2018-07-11

"Spiečius" jau dūzgia!

Sekmadienis / pirmadienis:
Spiečius jau prasidėjo. Grupelei žmonių jis prasidėjo jau sekmadienį, mat tądien susirinkę vadovai ruošėsi sutikti atvykstančius stovyklautojus. O sutikome juos pirmadienį Klaipėdos geležinkelio stotyje, nuo kur prasidėjo  mūsų bendra kelionė. 

Kelias iki stovyklos (kaip ir iki rojaus:)) nebuvo lengvas, tik dalį kelio važiavome traukiniu. Likusią kelio dalį teko įveikti pėsčiomis. Išlipę Bajorų stotyje jaunuoliai išsiaiškino, kad šių metų stovyklos tema - pašaukimai. O norint pašaukimą atrasti, reikia stebėti ženklus. Tad grupėms teko atidžiai stebint nuorodas ir ženklus, rasti kelią iki piliakalnio. Įvykdžius šią užduotį prasidėjo tikrai ekstremalus žygis: skinantis kelią per miškus, klampojant per aukštas žoles, brendant per upelius, kopiant per stačias įkalnes - išmokęs pastebėti vienas kitą ir ištiesti ranką. Įveikę šį išbandymą atidarėme stovyklą, susipažinome  kuo (ir su kuo) gyvensime visą ateinančią savaitę. Ko gero, mūsų laukia nuotykiai... 

Antradienis:
Spiečius jau tikrai dūzgia. Antrąją stovyklos dieną, pailsinę kojas po ekstremalaus žygio, ėmėme nagrinėti stovyklos temą - pašaukimus. Pradėjome nuo profesinio pašaukimo. Į keletą profesijų galėjome įsijausti ir patys. Su savo profesija mus supažindino verslininkas Tadas Šatkauskas, kuris papasakojo, kaip atrado savo profesinį pašaukimą ir skatino visus būsimus verslininkus mąstyti kūrybiškai. Taigi paklausiusios jo patarimo, visos grupelės išbandė savo kūrybiškumą piešdamos savo logotipą / vėliavą bei vienijo komandą judriose estafetėse. Vakare dalyviai galėjo išbandyti policininko bei aktoriaus profesijas: suradę įkalčius išsilaisvino iš užrakinto kambario bei vaidino šešėlių teatrą. Galbūt kažkas pamąstė ir apie savo būsimą profesiją? 

Neapsieita be ekstremalių išbandymų: komendantų švilpukas netikėtai nuskambėjo naktį...  Tai gali reikšti kad... prasideda naktinis žaidimas, kurio metu, patys to nežinodami, kūrėme meno kūrinį.

(laukite tęsinio!)

parapijos Spiečius
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas