LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Šilinių atlaiduose

 
2018-09-14
Šilinių atlaidai

Mūsų parapijos Marijos legionas, kaip ir kasmet, išvyko į Šiluvą, į didžiuosius Mergelės Marijos gimimo atlaidus. Didžioji atlaidų diena, rugsėjo 9 –oji, buvo labai saulėta ir šilta. Aikštėje prie Bazilikos legionierės tiesiog susiliejo su visa piligrimų jūra. Maldingai nusiteikusios legionierės atvyko su savomis intencijomis, padėkomis ir prašymais Švč. Mergelei Marijai.

Garbingasis Popiežiaus nuncijus arkivyskupas Quintana kartu su Lietuvos vyskupais ir kunigais aukojo Šv. Mišias už Lietuvos žmones, mūsų Tėvynės laisvę. „Mums duota malonė atnaujinti meilę Marijai, šlovinti ją už didžius dalykus, kuriuos Visagalis davė jai ir joje nuveikė. Kontempliuodami Mergelę Mariją, gauname dar vieną malonę – tampame įgalūs pamatyti savo gyvenimo gelmę. Taip mūsų kasdienė egzistencija gauna šviesos iš Dievo Motinos, iš jos dvasinės kelionės, iš jos paskyrimo išaukštinimui. Tai kelionė ir tikslas, kurie gali tapti ir mūsų pačių kelione ir tikslu. Ši šventė mus augina taikoje, nes kalba apie tai, kaip Dievas mus myli. Marijos Gimimas yra ženklas, kad Dievas paruošė mums išganymą. Tai kvietimas į džiaugsmą“, – kalbėjo apaštališkasis nuncijus homilijoje.

Tradiciškai po atlaidų aplankėme Tytuvėnų bažnyčią, sukalbėjome Gailestingumo vainikėlį prie Šv. Antano altoriaus. Vice pirmininkė Dalia pravedė Šv. Antano litaniją, suklupome prie Šv. Jono Pauliaus II relikvijų, prašydamos šventojo užtarimo savo reikaluose.

Jau vakarop vykome namo dvasiškai atsinaujinusios ir pripildytos dvasinių malonių, kuprinėse - lauktuvės namiškiams, piligrimų centre įsigijome krikščioniškos literatūros.

Šiluvos Mergele melskis už mus!

Ilona Lekstutienė

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas