LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Atsinaujinom!

 
2018-10-08
Atsinaujinimo diena Klaipėdai

Spalio 6 d., šeštadienį, klaipėdiečiai, ir ne tik jie, buvome kviečiami švęsti. Švęsti to, ką dažniausiai pamirštame švęsti. Ką dažnai paverčiame darbu, prievole, įsipareigojimais – daug kuo, tik ne švente. Ką taip dažnai atskiriame nuo džiaugsmo. Susirinkome švęsti tikėjimo dovanos.

Šventė jau trečiąkart vyko kultūros centre „Žvejų rūmai“ arba kaip mūsų vyskupas Kęstutis Kėvalas sako, „Apaštalų rūmuose“. Juk visi pašauktieji žvejai tapo apaštalais. 

Šventę pradėjo nuostabi aktorės Eglės Jackaitės, pantomimos aktoriaus Alekso Mažono bei perkusininko Michailo Denisenkos miniatiūra, įvedanti mus į temą apie dvasinį gyvenimą ir jo centrą – Jėzų Kristų. Netrukus prisijungus šlovinimo chorui (vadovė pianistė Audronė Juozauskaitė), kviečiančiam Šventąją Dvasią, giesmei sustojo ir visi renginio dalyviai. 

Po truputį šventė įsisiūbavo, scenon įžengus renginio vedėjai Eglei Jackaitei pristatyti konferencijos vedėjų. Šiais metais tema "Dvasinis gyvenimas... Kas?!" kalbėjo brolis dominikonas Bernardas Verbickas ir sesė salezietė Liucija Grybaitė. Jų žodžiai, liudijimai išties palietė daugelį...

Prasidėjus antrajai šlovinimo bangai, į sceną maldai išėjo Marijos radijo programų direktorius kun. Povilas Narijauskas. Jo malda, jo giesmė išties pakėlė visus nuo kėdžių ir nuskraidino aukštyn.

Pertraukos metu galėjome ne tik stiprintis kareiviška koše, kurią mums dovanojo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono virtuvės darbuotojai, bet taip pat galėjome stiprintis ir bendryste vieni su kitais, aplankyti maldos bendruomenių foje, kur įvairios grupelės pristatė savo būdą garbinti Dievą.

Renginio metu veikusiame vaikų kambaryje apsilankė brolis pranciškonas Paulius Vaineikis, Tiberiados broliai.

Visi, pasiilgę tylos ar įkvėpti Šventosios Dvasios, galėjo melstis tylia malda Švč. Sakramento adoracijos kambarėlyje.

Ruošiantis švęsti Eucharistiją, į mūsų širdis kalbėjo Priekulės šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kan. Viktoras Ačas. 

Šv. Mišias aukojo JE telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas ir 15 kunigų iš įvairių Telšių vyskupijos miestų ir miestelių.

Neįmanoma nupasakoti šventės. Popieriuje ji tampa negyva ir beveidė... Reikia būti, reikia ragauti, reikia švęsti.

Dėkojame visai organizacinei komandai, savanoriams, maldininkams, šlovintojams.
Dėkojame rėmėjams.
Dėkojame Viešpačiui Dievui už tikėjimą, kurį galime švęsti!Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas