LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Update! #Bendrystė!

 
2018-11-22
„Update! #Bendrystė!“ suvienijo klaipėdiečių šeimas

Lapkričio 16-18 dienomis gausus būrys klaipėdiečių šeimų rinkosi į šeimų savaitgalio stovyklą „Update! #Bendrystė!“. Stovyklą organizavo Klaipėdos miesto Šeimos Centras. Bendradarbiauta su Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija ir jos Tėvų klubu, Šv. Juozapo Darbininko bažnyčia, Marijos Taikos Karalienės bažnyčia, Vakarų Lietuvos tėvų forumu, KU Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centru.

Penktadienio vakarą startavusi stovykla miesto šeimas pirmiausiai pakvietė į džiaugsmo šventę, kurioje visus sveikino Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro choreografijos studija „Inkarėlis“, skambėjo klaipėdietiškų grupių „Barzdoti vyrai“ ir „Dėl Tavęs“ programa, o šokio bendrystėje visus suvienijo nuotaikingas flašmobas ir kapela „Martvežiai“. Po aktyvių ir intriguojančių „Nakties mokykloje“ veiklų, šeštadienį nuo pat ryto stovykloje vyko įvairūs edukaciniai ir kultūriniai renginiai tėvams, paaugliams bei vaikams, skirti tarpusavio santykių kūrimui ir puoselėjimui. Sekmadienį stovyklos veiklas vainikavo padėkos šventosios Mišios šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje, meldžiantis už stovykloje dalyvavusias šeimas ir Baltijos-Marių apygardų bendruomenę.

Prasminga, jog į „Update! #Bendrystė!“ veiklas įsijungė daugiau nei du šimtai klaipėdiečių, o savaitgalio stovyklos įgyvendinimui buvo suburta beveik penkiasdešimties savanorių mokinių, tėvų ir mokytojų grupė.

Projektą finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto organizatoriai dėkoja Klaipėdos miesto savivaldybei, Baltijos-Marių bendruomenei, bei Ievos Jaffre ūkiui už paramą.

„Update! #Bendrystė!“ - tai ne paskutinis Klaipėdos miesto Šeimos Centro šeimų bendrystės puoselėjimo renginys Klaipėdai. Kviečiame visus apsijungti pamatiniam – šeimų tvarumo – tikslui mūsų mieste ir šalyje.


Klaipėdos miesto Šeimos Centro informacija

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas