LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Vasario 16-osios aidai

 
2019-02-18
Meilės savaitgalis

Praėjusį savaitgalį šventėme Meilę. 

Nuo jaukaus šv. Valentino dienos renginio „Apsivilkite Meile!”, kuriame girdėjome liudijimus apie meilę Dievui, artimui ir sau, keliavome į Vasario 16-ąją, kai švenčiame meilę Tėvynei. 

Klaipėdos įgulos ir Karinių Jūrų pajėgų kapelionatai ir Klaipėdos Katalikų bendruomenė šeštadienį rinkosi į mūsų bažnyčią maldai už Lietuvą ir jos žmones. Šv. Mišias aukojo Klaipėdos dekanato kunigai, jų metu grojo Lietuvos Kariuomenės Karinių Jūrų Pajėgų pučiamųjų orkestras, giedojo Marijos Taikos Karalienės ir šv. Kazimiero parapijų Sumos chorai. 

Maldai susirinko ne tik Lietuvos Kariuomenės, bet ir įvairių organizacijų atstovai su vėliavomis, puošusiomis pamaldas ir vėliau vykusią eiseną. Po šv. Mišių sveikinimo žodžius tarė miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Seimo narys Dainius Kepenis. Mūsų klebonas Vilius Viktoravičius pranešime spaudai sakė: „Ypatingai šiais metais, kai mūsų laukia daug apsisprendimų ir pasirinkimų, visų malda už valstybės ir Tėvynės ateitį yra be galo svarbi. Vienykimės bendrai maldai - mes, visų politinių partijų, pažiūrų ir judėjimų žmonės, kad nepritrūktume išminties ir atsakomybės. Švęskime laisvę!“ 

Tebūna prisimintas šis kvietimas maldai ir vienybei ne vien per šventes ar apsisprendimų kryžkelėse, bet ir kasdien, kai mąstome apie savo Tėvynę ar dirbame jai.

Pasibaigus šv. Mišioms, šventinė eisena pajudėjo į Atgimimo aikštę, kur vyko Vasario 16-ajai skirtas renginys.
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas