LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Sutvirtinamųjų savaitgalis Telšiuose

 
2019-04-11
Sutvirtinamųjų savaitgalis Telšiuose

Kovo 29 – 31 dienomis didelis ir gražus sutvirtinamųjų būrelis iš mūsų parapijos ir iš Šv. Kazimiero parapijos vykome į Telšius dalyvauti programoje „Pažink save“. 

Visas tris dienas vyko intensyvūs pokalbiai, atviri pasidalinimai išgyvenimais, žaidimai. Programos metu buvo kalbama apie charakterio savybes, draugystę, meilę, santykius su draugais, vaisingumą. gyvybės kelią. Taip pat palietėme ir skaudžias temas, kuriomis nenorima garsiai dalintis. 

Programa tikrai labai įdomi. Tai nebuvo vien tik sėdėjimas ir klausymasis, ką organizatoriai pasakoja. Bet ir tas klausymasis neprailgdavo, nes lektoriai pasakodavo savo patirtis ir išgyvenimus. Taip pat organizatoriai skatino ir visiems dalyviams bendrauti vieniems su kitais, pažinti vieniems kitus. Daug užduočių buvo atliekama grupelėse. Kūrėme idealios moters, ir idealaus vyro paveikslus, rašėme skelbimą į pažinčių portalą. 

Pats įspūdingiausias savaitgalio akcentas - naktinė adoracija prie Švč. Sakramento. Mano nuomone, programos organizatoriams tikrai pavyko visus suburti taip, kad galėtume laisvai bendrauti tarpusavyje. 

Dar labai sužavėjo, kad paskutinę dieną visi dalyviai, susėdę ratu, dalijosi savaitgalio įspūdžiais ir jiems labiausiai patikusiais, įstrigusiais dalykais. Taip dar labiau vieni kitiems patvirtinome, jog per savaitgalį visiems labiausiai patiko nuoširdus tarpusavio bendravimas. 

Išties, tas savaitgalis man paliko didžiulį įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę jame dalyvauti.


Nerija Baltutytė

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas