LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Sutvirtinimo sakramento šventė

 
2019-05-14
Sutvirtinimo sakramento šventė


Praėjusį šeštadienį mūsų parapijoje JE Ekselencija Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas suteikė sutvirtinimo sakramentą mūsų parapijos, šv. Kazimiero bei Nidos Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių pagalbos parapijų sutvirtinamiesiems.

Sutvirtinimo diena – ypatinga šventė, kai per vyskupo rankų uždėjimą ir patepimą aliejais į mus išliejama Šventoji Dvasia. Jos galybė mus sutvirtina, įgalina tikėjimo kovai bei drąsina, kai palūžtame.

Visus metus žmones, besiruošiančius gauti Sutvirtinimo sakramentą, ypatingai globoja ir lydi jų parapijų bendruomenės. Tai laikas, skirtas pažinti bendrystės galią ir džiaugsmą. Nenuostabu, kad ir Sutvirtinimo dieną bendruomenė stovi šalia sutvirtinamojo. Sutvirtinimo tėčio ar mamos asmenyje, apkabinusiame sutvirtinamąjį, yra visa bendruomenė, pasiryžusi ir toliau lydėti ir paremti.

Jūs, mielieji, ką tik gavę Sutvirtinimą, esate visada čia savi ir laukiami. Ir patys, neseniai palydėti, apkabinti ir paremti, galite būti tie, kurie netrukus palydės, apkabins ir parems. Neišsigąskite šio kelio – jis nelengvas, bet prasmingas ir džiugus.

Tegu lydi jus Dievo malonė!
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas