LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Šeštinės

 
2019-06-02
SKELBIMAI
2019 m. birželio mėn. 02 d.


1. Šiandien švenčiame Tėvo dieną. Visų šv. Mišių metu meldžiamės už gyvus ir mirusius tėvus. Po kiekvienų šv. Mišių pamaldose dalyvavusiems tėvams bus teikiamas specialus palaiminimas. Šv. Mišioms už gyvus ir mirusius tėvus galite paaukoti, auką atnešdami į parapijos raštinę arba įmesdami į tam skirtą aukų dėžutę.

2. Šiandien švenčiame švęsime Jėzaus įžengimo į dangų šventę – Šeštines. Šio sekmadienio rinkliava yra skiriama katalikiškai žiniasklaidai paremti.

3. Šį sekmadienį mūsų parapijos savanoriai bažnyčios gale rinks aukas šventoriaus kryžiui restauruoti bei poilsio suoliukams įrengti. Labai ačiū, kad prisidedate prie šios šventovės puoselėjimo darbų.  

4. Birželio mėnuo skiriamas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Eilinėmis dienomis Švč. Jėzaus Širdies litaniją giedosime prieš vakaro šv. Mišias 17.30, o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30.

5. Kitą sekmadienį birželio 9 d. švęsime Bažnyčios gimtadienį, šv. Dvasios atsiuntimo iškilmes – Sekmines. Šia proga suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje ar koplyčioje pamaldžiai dalyvauja pamaldose, kurių metu giedamas himnas „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“.

6. Birželio Artuma: melskis ir būsi šventas? „Netikiu šventumu be maldos“, – sako popiežius Pranciškus, o savo paraginime „Linksminkitės ir džiaukitės“ maldingumą jis vadina vienu iš būtinų šiuolaikinio šventojo bruožų. Tad, jeigu dar nepradėjote melstis, tikimės, kad Jus įkvėpsime. Visa tai ir dar daugiau – birželio Artumoje. Ieškokite žurnalo bažnyčios gale ir knygynėlyje.
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas