LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Vaikų ir jaunimo iškyla į Žemaičių Kalvariją

 
2019-06-03
Kelionė į Žemaičių Kalvariją

Praėjusį sekmadienį, birželio 2 d., grupelė parapijos patarnautojų ir adorančių keliavo į Žemaičių Kalvariją. Ši diena ne tik skirta Klaipėdos dekanato piligrimams. Vakar šioje bazilikoje mūsų vyskupas Kęstutis Kėvalas teikė Sutvirtinimo sakramentą aplinkinių miestelių jaunimui. Be to, vyko Žemaičių Kalvarijos vizitaciją, tad turėjome galimybę plačiau išgirsti šios parapijos pristatymą. Šv. Mišių metu meldėmės ir už tėčius, minėdami Tėvo dieną.

Po šv. Mišių jaunieji piligrimai, vedami klebono Viliaus Viktoravičiaus ir vikaro Rolando Kazlausko, išėjo į Kryžiaus Kelią. Kiekvienoje stotyje buvome laiminame Kryžiaus relikvija, klausėmės pamokslų ir labai atsakingai meldėmės.

Grįžome šiek tiek pavargę ir praalkę, tad Žemaičių Kalvarijos klebonas kanauninkas Jonas Ačas su savo padėjėjomis buvo paruošę skanios košės, arbatos ir deserto.

Pasistiprinę, iškeliavome link Barstyčių akmens pratęsti puikios dienos. Ten galėjome išbandyti jėgas futbole ar žaisdami "Karalių". Futbolininkai, užuot taikę į priešininkų vartus, dažnai kamuolį įspirdavo į šalia esančią kūdrą. Tad prireikė ir išradingumo bei vikrumo kaskart kamuolį ištraukti iš vandens.

Ilgėjant šešėliams, laimingi ir pavargę iškeliavome namo. Diena tikrai buvo ilga ir puiki. Atrodo, vasaros sezonas atidarytas...

Už bendrystę ačiū mažiesiems keliauninkams ir juos lydėjusiems tėveliams, klebonui Viliui Viktoravičiui, vikarui Rolandui Kazlauskui bei parapijos katechetams.


Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas