LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Skelbk Dievo karalystę

 
2019-06-30
Skelbk Dievo karalystę

Mūsų kasdieniame gyvenime yra daugybė įvairiausių sričių, kurios mus atitolina nuo mūsų Viešpaties, ir yra gerokai mažiau veiklų, kurios atvirkščiai – mus priartina prie Viešpaties Jėzaus Kristaus. Prie Viešpaties artumo, Jo begalinės meilės ir gailestingumo. Dievas mums, žmonėms, davė laisvą valią, tad galime rinktis, ką veikti, ką daryti, kuo užsiimti, kaip pasielgti, o kartu turime ir svarbią užduotį – nuolat budėti, stebėti save, kad nenutoltume nuo Viešpaties, pas kurį gali būti sunku vėl sugrįžti.

Prasmingi Evangelijoje užrašyti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus žodžiai, pasakyti Jo mokiniams: „Eik ir skelbk Dievo karalystę“, ,,Nė vienas, kuris prideda ranką prie arklo ir žvalgosi atgal, netinka Dievo karalystei“. Tai tvirti, stiprybę teikiantys Jėzaus žodžiai, kurie priverčia susimąstyti. 

Viešpats Jėzus Kristus ragina mus sekti Juo, Jis kviečia mus visus atsisakyti to, kas nesiderina su Evangelijos dvasia. Jėzus mus visus kviečia atsisakyti visokių prisirišimų prie įvairiausių savo silpnybių, ydų, nuodėmių, kurios atitolina mus nuo Viešpaties Jėzaus Kristaus artumo. Viešpats kviečia mus visus jam visiškai atsiverti ir pripažinti kad esame nuodėmingi žmonės. Kaip man ir jums, kaip mums visiems reikia Viešpaties gailestingumo ir meilės.

kun. Rolandas Kazlauskas
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas