LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

Kuo būsime turtingi pas Dievą?

 
2019-08-04
Kuo būsime turtingi pas Dievą?

Laiške kolosiečiams skaitome apie tai, kas išties turėtų būti svarbu kiekvieno tikinčiojo gyvenime: ,,Jeigu esate su Kristumi prikelti, siekite to, kas aukštybėse, kur Kristus sėdi Dievo dešinėje. Rūpinkitės tuo, kas aukštybėse, o ne tuo, kas žemėje“. Šv. apaštalas Paulius laiške ragina atsigręžti į dieviškus dalykus, dvasines vertybes, kurios yra svarbios mūsų gyvenime. Tik tada galime artėti prie Viešpaties Jėzaus Kristaus, kai savo gyvenime vadovaujamės dvasinėmis vertybėmis.

Čia pat šv. apaštalas Paulius ragina: ,,Numarinkite, kas jūsų nariuose žemiška: ištvirkavimą, netyrumą, aistringumą, piktą pageidimą, taip pat ir godumą, kuris yra stabmeldystė. Nebemeluokite vienas kitam“. Skamba raginimas nutolti nuo žemiškųjų nuodėmių ir artėti prie dvasinių vertybių.

Ir ištraukoje iš Evangelijos pagal Luką skaitome apie godumą, turtų kaupimą ir tuo pačiu nesirūpinimą tapti turtingu pas Dievą. Aštrūs Viešpaties Jėzaus Kristaus pasakyti žodžiai, kuriuos skaitant galima suprasti, kad kas iš to, jeigu esi labai turtingas, tačiau rytoj turėsi atsisveikinti su šiuo žemiškuoju gyvenimu? Ko tada verti žemiškieji turtai? Šio sekmadienio pateiktos Šv. Rašto ištraukos su pastabomis ir paraginimais mus visus verčia susimąstyti apie, tai, kokios turėtų būti mūsų vertybės, kurių laikydamiesi gyventume šį laikiną žemiškąjį gyvenimą.

kun. Rolandas Kazlauskas
Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas