LT RU PL EN DE IT
Pamaldų laikas
Sekmadieniais, švenčių dienomis:
8.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00
Šiokiadieniais:
8.00, 18.00
Mūsų kontaktai
Adresas: Rumpiškės g. 6
Tel.: 8-46-410 120
Mob.: 8-601-64256
El.p.: mtkparapija@gmail.com
Mus galite rasti čia
Gaukite naujienas

IX eilinis sekmadienis

 
2012-06-03
SKELBIMAI
2012 m. birželio 03 d.

1. Šiandien švenčiame Švč. Trejybės iškilmę.

2. Šiandien minime Tėvo dieną. Visų šv. Mišių metu meldžiamės už gyvus ir mirusius tėvus. Po kiekvienų šv. Mišių pamaldose dalyvavusiems tėvams bus teikiamas specialus palaiminimas. Šv. Mišioms už gyvus ir mirusius tėvus galite paaukoti auką atnešdami į parapijos raštinę arba įmesdami į tam skirtą aukų dėžutę.

3. Kitą sekmadienį švęsime Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventę (Devintines). Po kiekvienų šv. Mišių bus šventinami žolynai, laiminamos šeimos ir vaikai. Po Sumos šv. Mišių šventoriuje eisime Devintinių procesiją.

4. Kitą sekmadienį, mūsų jaunieji parapijiečiai po metinės katechezės pirmą kartą priims Švč. Sakramentą. Visus parapijiečius kviečiame savo malda paremti juos, kad pirmą kartą priėmę Jėzų, su Juo draugautų visą savo gyvenimą.

5. Birželio mėnuo skiriamas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Eilinėmis dienomis Švč. Jėzaus Širdies litaniją giedosime prieš vakaro šv. Mišias 17.30, o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30.

6. Šiandien yra paskutinė diena kai dar galima registruotis į parapijos vaikų ir jaunimo stovyklą „Spiečius 2012“.

7. Birželio 9 d. (kitą šeštadienį) po vakaro šv. Mišių apie 18.30 val. mūsų bažnyčioje nuostabus renginys. Iš visos Lietuvos sugužėję vyrų ir berniukų chorai giedos ir dainuos išreikšdami vyrišką poziciją „berniukai prieš smurtą ir narkotikus“. Visus maloniai kviečiame dalyvauti.

8. Vilniuje yra miręs vyskupas emeritas Juozas Tunaitis. Velionis vyskupas bus laidojamas rytoj prie Vilniaus Šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) bažnyčios.

9. Birželio „Artuma“ pasiryžo prabilti apie autoritetą ir klusnumą. Ar yra situacijų, kai klusnumas ne tik negalimas, bet ir nedovanotinas? Ar autoritetas ir galia yra tapatūs? Ar galima paklusti prievartai, net jei ji vykdoma valstybės vardu? Kaip šeimoje auklėjant vaikus derinti autoritetą ir klusnumą? Kaip atpažinti ir ugdyti tikrą lyderį? Kokie pavojai tyko, neteisingai pasirinkus autoritetus?
Visa tai ir dar daugiau skaitykite birželio „Artumoje“ – katalikiškame žurnale šeimai. Žurnalą galite įsigyti Bažnyčios gale arba religinių reikmenų knygynėlyje.

Visos teisės saugomos © 2010 Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Parapija
Sprendimas UAB IT Uostas